Gönderen Konu: Aöf Hakkında Herşey :)  (Okunma sayısı 45139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Ynt: Aöf Hakkında Herşey :)
« Yanıtla #190 : 02 Nisan 2011, 19:48:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Artik dersimi aldım a kaynakmis b kaynakmis hikaye sadece çıkmış sorulara çalısmam lazimmis , ben dersimi aldım , siz yanmayın son 5 yılın sorularına çalışın , adamlar örneği bile aynı vermişler ahh kafam ahhhh

ders çalışmadan onlarımı çözüyorsun banada bugün herkes aynı şeyi söyledi sınavda ben 3 yıldır yardımcı kitapla okulun kitabından çalışıyorum ???
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #191 : 02 Nisan 2011, 19:55:32 »
yarın ki derslerden korkuyorum :(
inş.. güzel notlar alırız :)
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #192 : 02 Nisan 2011, 21:32:31 »
ıkıncı unıversıte okuyorum...bır sınavım ıcın denklık lazımdı sosyolojı okuyorum...felsefe yerıne sosyolojı sectım ama sanırım tum derslerden kaldım:)))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı semihsamsun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #193 : 02 Nisan 2011, 23:57:37 »
Artik dersimi aldım a kaynakmis b kaynakmis hikaye sadece çıkmış sorulara çalısmam lazimmis , ben dersimi aldım , siz yanmayın son 5 yılın sorularına çalışın , adamlar örneği bile aynı vermişler ahh kafam ahhhh

ders çalışmadan onlarımı çözüyorsun banada bugün herkes aynı şeyi söyledi sınavda ben 3 yıldır yardımcı kitapla okulun kitabından çalışıyorum ???
yok hocam, süper zekayım yaa o yüzden son 20 gün kala kafam denk etti ve yardımcı kitap aldım afedersin sabah aksam it gibi çalıştım 4 dersede ( bu 20 günde çalıştığımı lisede 1,5 ayda çalışsam neredeyse çok rahat dış hekimi veya hukukçu çıkardım ) feci derecede çalıştım. Ama sonuc neyse fena değil fakat (daha iyi) olabilirdi .
Eğer cart yayiniymis curt yayiniymis ugrasmayip en az 5 yılın derslerine calissaidim şimdiki seviyede hatta daha iyi sonuc bile alırdım , hemde soruları anlamak için 500 sefer okumazdim. (Ali cengiz oyunu yapmislar mı diye) uzun lafın kısasa . Artık çıkmış sorulara çalışacağım (üstelik vardı bide çıkmış sorular) . Sen sen ol veya herkes %100 çıkmış sorulara çalışsa gecer (genel muhasebede de formülü ve mantığı öğrensin , problemlerde garanti vermiyorum ama sorunun  tarzı aynı olunca ne yapman gerektiğini önceki çıkmış soruda bildigin için daha kolay olur)

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #194 : 03 Nisan 2011, 00:01:51 »
bende unutkanlık sorunu olduğundan maliyet muhasebesi sorun oldu ama genel olarak iyidi yani ama artık bende sorulara çalışıcam sağol..buarada biri beni kovalasın sabahın köründe sınavım var hala burdayım :)
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı semihsamsun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #195 : 03 Nisan 2011, 00:15:55 »
bende unutkanlık sorunu olduğundan maliyet muhasebesi sorun oldu ama genel olarak iyidi yani ama artık bende sorulara çalışıcam sağol..buarada biri beni kovalasın sabahın köründe sınavım var hala burdayım :)
o sorun biraz sanırım bende de var ve o derste basıma geldi. Sadece 1 dersin çıkmış sorularına 1 kere öylesine bakmıştım ve o bir taneside kısmen aklıma geldi. O sekilde aklıma geldiyse en az 2 kere baksam %70 aklıma gelirdi . Gelebilirdi demiyorum gelirdi çünkü şıkları bile aynı yerde olabiliyor. Kaldı ki 2 kereden zaten fazla bakarım . Anında temin etmen lazım hocam yoksa feci zorlanirsin daha dogrusu aynı zamanda da uğraşırsın .
En son ben çıktım sınavdan ve benden önce ilk çıkanda 10 dak. Vardır aramizda. 4:45 gece falan çıktım . Ben 1 tanedersi bitirene kadar adam 3. dersin  ortalarindaydi . Büyük ihtimal çıkmış sorulara çalışmıştı çünkü sorunun gidişatını bilince onceden aklina geliyor sorunun tamamını bile okumana gerek kalmıyor anında şıkkı işaretliyorsun .

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #196 : 03 Nisan 2011, 16:19:50 »
ohhh be bitti geçmiş olsun arkadaşlar...

Çevrimdışı emma_287

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #197 : 04 Nisan 2011, 10:16:16 »
benim bölüm daha geçen sene açılmış ama yinede baktım çıkmış sorulara vardı bikaç tane..

Çevrimdışı emma_287

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #198 : 15 Nisan 2011, 15:20:06 »
ne zaman açılanıyor bu sonuçlar arkadaşlar ???

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #199 : 15 Nisan 2011, 15:21:38 »
sınavdan 20 gün sonra sanırım