Gönderen Konu: Aöf Hakkında Herşey :)  (Okunma sayısı 45131 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emma_287

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Aöf Hakkında Herşey :)
« Yanıtla #180 : 30 Mart 2011, 11:35:43 »
çok sağolun arkadaşlar kafam karışmıştı baya ama anladım şimdi olayı biraz acemiyim bu sene birinci yılım da

Çevrimdışı semihsamsun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #181 : 01 Nisan 2011, 00:25:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
karacan yayınlarının nokta atış soruları gerçekten işe yarıyormu test eden varmı ???
bende var 4 dersin nokta atış soruları ama bilmem ilk defa deneyeceğim . Ama kaynak kitaptan bakmadan nokta atış şeyşine çalışarak pek geçileceğini sanmıyorum heleki genel muhasebe den mümkansız , asla geçilmez.
Ara sınavdan en azından 60 civarı alsam iyi olur çünkü ilkinden iyi alayipta ikincisinden iyi almak sarsirtici olur.  Ama en azından but te geçileceğine inanıyorum .

Çevrimdışı semihsamsun

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Aöf Hakkında Herşey
« Yanıtla #182 : 02 Nisan 2011, 07:43:15 »
Eveeet ve beklenen gün geldi çattı , ben saat 14:30 da girecem sınavı 4 dersin 4ü de aynı günde :@ boru gibi genel muhasebe dersini ayırsaydın be adam mileti sınıfta kaldırtmak için elinden geleni yapıyorlar .
İlk defa girecem aslında düşününce ortala 50 zaten alınır gibi geliyor :s, 30 taneden 15 tanesi zaten yapılması lazım gibi geliyor. Ben ortalaması 70olunca geçiliyor diye biliyordum 50 yi duyunca ferahlamistim. Gerçi suanda hazirliktayim dersler eninde sonunda en azından büt te geçilir gibi geliyor ama sonradan zorlasirsa bilemem.   

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #183 : 02 Nisan 2011, 12:49:58 »
Eveeet ve beklenen gün geldi çattı , ben saat 14:30 da girecem sınavı 4 dersin 4ü de aynı günde :@ boru gibi genel muhasebe dersini ayırsaydın be adam mileti sınıfta kaldırtmak için elinden geleni yapıyorlar .
İlk defa girecem aslında düşününce ortala 50 zaten alınır gibi geliyor :s, 30 taneden 15 tanesi zaten yapılması lazım gibi geliyor. Ben ortalaması 70olunca geçiliyor diye biliyordum 50 yi duyunca ferahlamistim. Gerçi suanda hazirliktayim dersler eninde sonunda en azından büt te geçilir gibi geliyor ama sonradan zorlasirsa bilemem.  

başarılar ben sabah girdim birde yarın sabah var evet 50 alınca geçiliyor bütede kalsa geçersin kasma kendini rahat ol
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #184 : 02 Nisan 2011, 13:01:41 »
bende 14:30 da gireceğimm bakalımm hiç çalışmadım  :D

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #185 : 02 Nisan 2011, 14:27:47 »
bende sabah ilk sınavımı oldumm :) Beklediğimden daha kolaydı ama bir derste çok takılı kaldım :(
Sizlerin nasıldı arkadaşlar
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı Depresionist

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ah benim kırılgan yalnızlığım...
    • Bana dair.
« Yanıtla #186 : 02 Nisan 2011, 16:48:37 »
bende sabah ilk sınavımı oldumm :) Beklediğimden daha kolaydı ama bir derste çok takılı kaldım :(
Sizlerin nasıldı arkadaşlar
Aynı şekilde ben de sabah girdim. İşletme üçüncü sınıf. Bekledeğimden daha kolaydı ama maliyet muhasebesinde takıldım :)

Desteklerinizi bekliyorum. Çağrı Mustafa ALKAN

Çevrimdışı mavera-34

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #187 : 02 Nisan 2011, 17:17:46 »
ben de 14:30 da girdim tek dersten pek güzel sayılmaz idare eder işte.. :-\

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #188 : 02 Nisan 2011, 17:19:29 »
aman iyi işletme 3 herkesemi kolay gelmiş bende kendimde sorun var sandım birazda erken bitirip çıkınca hadi baalım arkadaşlar işallah hepimiz iyi notlar alırız
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı semihsamsun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #189 : 02 Nisan 2011, 19:13:31 »
Artik dersimi aldım a kaynakmis b kaynakmis hikaye sadece çıkmış sorulara çalısmam lazimmis , ben dersimi aldım , siz yanmayın son 5 yılın sorularına çalışın , adamlar örneği bile aynı vermişler ahh kafam ahhhh