Gönderen Konu: ‘Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul’  (Okunma sayısı 2280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
‘Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul’
« : 29 Ekim 2011, 14:18:56 »
‘Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul’

Ben10’in çocuklara büyük bir sürprizi var!

Şimdi hedef İstanbul’u kurtarmak…

Çocukların kahramanı Ben10, yepyeni üçüncü serisi ‘Ben10 Ultimate Alien’ oyuncakları ile onları dijital dünyada da kahramanlıklar yaşamaya davet ediyor. Şimdi çocuklar, yeni Ultimatrix ile çok güçlü uzaylı kahramanlara dönüşürken; bu oyuncaklar ile mükemmel bir dijital oyuna katılabilecekler. Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul dijital oyunu ile Ben, ilk defa İstanbul’da ve şehri kötü güçlerden kurtarmak için kahraman çocukları bekliyor.

Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarındaki şifreler ile oyuna başlayabilecek olan çocuklar, her ay farklı bir ultimate uzaylı karakter ile birlikte büyük mücadeleye devam edecekler.

Ödüller çocukları bekliyor!

Oyunda İstanbul’u kötü güçlerden kurtardıkça puan kazanacak olan kahramanlar, kazandıkları bu puanlarla Cartoon Network sitesinden jetoon alabilecekler. Ayrıca, her ayın sonunda o dönemin en yüksek puanını alan 3 çocuk Adore Oyuncak tarafından Ben10 Ultimate Alien oyuncakları ile ödüllendirilecek.

Tüm Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarını projenin özel tasarlanan web sayfasında yakından tanıyabilecek olan çocuklar aynı zamanda interaktif ortamda oyun hakkındaki fikirlerini de paylaşabilecekler.

Haydi çocuklar, Ben10, İstanbul’u kurtarmak için sizi bekliyor, tek yapmanız gereken Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarından birini alıp, oyuncaklarda bulunan şifre ile oyunu bilgisayara indirmek. Böylelikle Ben10 ile birlikte İstanbul’u kötü düşmanlardan kurtararak yeni kahramanlıklara imza atacaksınız.

İlk ayın konusu; Ultimate Swampfire ile İstanbul’u kurtarmak!

Adore Oyuncak
Beklenen an geldi! Ben10, yepyeni üçüncü serisi ‘Ben10 Ultimate Alien’ oyuncaklarıyla sizleri online dünyada da kahramanlıklar yaşamaya davet ediyor. Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul oyunu ile Ben, ilk defa İstanbul’da ve şehri kötü güçlerden kurtarmak için kahramanları bekliyor. Detaylı bilgi almak ve bu büyük mücadeleye ortak olmak için haydi tıklayın! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.