Gönderen Konu: Aker Eşarp  (Okunma sayısı 1173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
Aker Eşarp
« : 15 Ekim 2011, 12:41:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'a üye olanlar kazanıyor! Sitemize üye olanlar arasında pazartesi günü saat 17.30'da yapacağımız çekilişle 5 kişi 50 tl'lik hediye çeki kazanacak. Siteye henüz üye değilseniz hemen kaydınızı yaptırın, siz de çekilişe katılın!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (:

Çevrimdışı hayrun

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Aker Eşarp
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2011, 20:59:02 »
Sayın aker yetkilileri pazar günü niğde osmanbey mazgazından 89.50 TL YE hediye olarak alınan aker eşarbınızın rengi solmuştur.Kayseride olduğum için Eşarbı bugün götürdüm fakat değiştirilemeyeceğini kendilerinin suçu olmadığını sert ve kaba bir dille ifade ettiler sağolsunlar.Ben kendim 1.5 yıldır aker kullanmıyorum .Aynı problemi daha önce de yaşamıştım.Bana eşarbın yıknamayacağını bile getirdiler.Kullanım hassasiyetine dikkat ettiğim halde bu proplemi akerde sürekli yaşıyorum.Daha 1 hafta olmadı alalı nasıl bir yol izleyebilirim.tşkler.Ayrıca aker eşarp mı asla kız kardeşime ve cevreme aldırmıyorum artık aker aslaaa

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Ynt: Aker Eşarp
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2011, 01:58:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sayın aker yetkilileri pazar günü niğde osmanbey mazgazından 89.50 TL YE hediye olarak alınan aker eşarbınızın rengi solmuştur.Kayseride olduğum için Eşarbı bugün götürdüm fakat değiştirilemeyeceğini kendilerinin suçu olmadığını sert ve kaba bir dille ifade ettiler sağolsunlar.Ben kendim 1.5 yıldır aker kullanmıyorum .Aynı problemi daha önce de yaşamıştım.Bana eşarbın yıknamayacağını bile getirdiler.Kullanım hassasiyetine dikkat ettiğim halde bu proplemi akerde sürekli yaşıyorum.Daha 1 hafta olmadı alalı nasıl bir yol izleyebilirim.tşkler.Ayrıca aker eşarp mı asla kız kardeşime ve cevreme aldırmıyorum artık aker aslaaa

şikayetinizi yanlış yere yazmışsınız ama ben size yardımcı olayım
aynı şekilde bende elitten aldım aynı sorun oldu genel müdürlüğe yollattım eşarbı 45 gün sürdü ama yenisini yolladılar
malesef niğde esnafi böyle satana kadar:((ama şikayet var a da yazın
bu aker kadar osmanbey mağazasınında suçu bence onlarıda şikayet edin ki bir daha aynı şeyi başkasına yaşatmasınlar
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.