Gönderen Konu: TRT 1 Seyredin Her gün 10 Bisiklet veriyor  (Okunma sayısı 4658 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
TRT 1 Seyredin Her gün 10 Bisiklet veriyor
« : 13 Nisan 2009, 10:53:24 »
Dün seyrettim  Bu Gün 14.45 başlıyacak olan  Cumhurbaşkanlığı bisiklen yarışmasında   seyredin 3 adet Şifre verilecek Şifreleri takim et  Her Gün 10 adet bisiklet verecekler

Uluslararası Bisiklet Birliği ( UCI) takviminde yer alan, yarışma kategorisi 2.1’e yükseltilen dünyanın en önemli yarışlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 12 Nisan’da İstanbul Sultanahmet Meydanın’da 142 km’lik “İstanbul – İstanbul” etabıyla saat 11:00’de start alacak.
142 km’lik 14 turdan oluşan yarışın ilk etabı Sultanahmet meydanı ve sahil yolunu kapsayacak. Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve Beyaz mayonun sahiplerine ödülleri saat 14:50’de yapılacak ödül töreniyle takdim edilecek.

Türkiye’nin yurtdışında tanıtımı için büyük önem taşıyan 45. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda 23 ülkeden bisiklet sporunun en prestijli 18 profesyonel takım sporcusunun yanısıra Almanya ve Türkiye milli takımlarını temsilen toplam 160 sporcu mücadele edecek.

Her bir takımın 8 sporcu ile temsil edileceği 45. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na İspanya ve İtalya 3, Belçika ve Avusturya ise 2 takımla katılırken, yarışmacılar arasında Güney Afrika Cumhuriyeti’nden de sporcular da yer alacak.

Tura katılan sporcular, Genel Klasman, Sprint,, Türkiye güzellikleri ve Yokuş klasmanlarında toplam 150 bin Avro için yarışacak.

Dünyanın önemli takımlarının ve sporcularının katılacağı 45. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda bu yıl ülkemizi 8 kişiden oluşan Türk Milli Takımımız temsil edecek. Uğur Marmara, Behçet Usta, Miraç Kal, Bünyamin Özdemir, Serhat Sert, İsmail Aksoy, Mustafa Sayar ve Eyüp Karagöbek’ten oluşan milli takımımızın hedefi 8 etaplık yarıştan 1 tanesinde podyuma çıkmak.

Takımların İzmir’e havayolu ile transferinden sonra tur 13 Nisan’dan itibaren İzmir, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Finike, Antalya etaplarının ardından 19 Nisan’da Alanya’da sona erecek.

Bisiklet sporunun gelişimine büyük destek olan 1.212 km’lik 8 etapdan oluşan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, TRT1 tarafından uçak ve helikopterlere yerleştirilecek özel kameralardan canlı yayınlanacak.

45. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yapılan özel bir anlaşma ile Eurosport’da Avrupa ve Asya bölgelerinde 123 ülkede canlı yayınlanacak.

Çevrimdışı midfielder7

• Usta Kampanyacı
Ynt: TRT 1 Seyredin Her gün 10 Bisiklet veriyor
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2009, 18:36:07 »
hergün 3 tane mi şifre veriyolar

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2009, 16:22:34 »
1 şifre neydi?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı midfielder7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2009, 16:45:13 »
meşgullllllllllllllllllllllllll

Çevrimdışı yassuri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2009, 16:52:45 »
bendede meşgul
veronellide destek verenlere teşekkürler. şimdi hakkımızı arama zamanı....

Çevrimdışı midfielder7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2009, 16:53:24 »
çekilişmi bu

Çevrimdışı yassuri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2009, 16:54:24 »
evet

Çevrimdışı yassuri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2009, 17:35:35 »
şimdi açıklanan isimler dünki şifreyi bilenlerdi dimi?

Çevrimdışı NUBEYZA

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2009, 22:38:17 »
arkadaşlar ben pazartesi saat 15 den itibaren trt1 de seyrettim saat sanırım 17 ye doğru bitti bisiklet yarışı o ara tüm şifreleri almıştım ve  cep numarası veriyolar  evden 505 li aradım düştü on dakka içinde ve ismimi tel nomu nerden aradığımı onlar soruyo zaten yazdırdım daha sonra ödül töreninden sonra fanustan yazılanların içinden çektiler 10 kişiyi ama ne yazıkki ben yoktum neyse  bidaha katılmadım ama tvde acıkladı hergün 10 bisiklet toplam 70 bisiklet diye yani yarından itibaren daha 50 bisiklet verilecek her gün 10 ar tane ilgilenen varsa hergün yeni şifreyle bu arada konuyu taa başından açan arkadaşa teşekkürler.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2009, 22:57:18 »
saat kaç arası yarış