Gönderen Konu: Yemeksepeti'nden 30 liraya 1 aylık Back-Up üyeliği. (En küçük paket)  (Okunma sayısı 1385 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tubtub

• Deneyimli Kampanyacı
yemeksepeti.com 'dan yaptığınız her 30 liralık sipariş karşılığı Boyner Holding hizmeti Back-up'dan 1 aylık Concierge paketi hediye. Çooook iyi bir şey değil ama bedava olması güzel tabii. PAketin özelliklerini copy / paste yapacağım, buyurun.

Bilgilendirme Hizmetleri
7 gün 24 saat aklınıza gelen her konuda Back-Up'ı arayarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.  Yol durumu, adres ve telefon bilgisinden, sinema seanslarına, bulmaca cevaplarından, genel kültür sorularına kadar istediğiniz tüm bilgileri bir telefon ile alabilirsiniz. Hizmet Hattı'nı aramanız yeterlidir.
Organizasyonel Hizmetler
Back-Up'ı arayarak istediğiniz her türlü hizmet ve organizyasonu gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; çiçek yada pasta gönderebilir, tamirci bulabilir, araba kiralayabilir veya paket teslimati yaptırabirabilirsiniz.
 Organizasyonun gerçekleştirilmesi ücretsiz ve limitsiz, aldığınız ürün/hizmet ve kurye ile teslimatı ücretlidir..
 Eğlence Danışmanlığı Hizmeti
Eğlenceli bir akşam mı geçirmek istiyorsunuz? Restoran, sosyal ve kültürel aktivite önerileri ve istediğiniz yere rezervasyon yatırmak için Eğlence Danışmanı'nız Richie Varon'u arayabilirsiniz.
Back-Up Travel
Her türlü tatil organizasyonu, yurt içi, yurt dışı uçak biletleri ve otel rezervasyonları için Back-Up Travel'ı arayıp, sizi yönlendirmesini ve size hayalinizdeki tatili organize etmesini isteyebilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kazandıklarımı ben de yayınladım.

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
yanlış bölüme açılmış bu kampanya
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı tubtub

• Deneyimli Kampanyacı
yanlış bölüme açılmış bu kampanya

upsss.. moderasyon toparlamış sağ olsun. Afedersiniz...
Kazandıklarımı ben de yayınladım.

Çevrimdışı nergis26

• Deneyimli Kampanyacı
geçen sene doğum günümde boynerden bir telefon aldım süpriz hediye göndericez dediler.bende mrkle bekledim.posta kutusuna back-up kartı göndermişler 3 aylık üyelik bedeva diye.hiç bir işimede yarmadı açıkçası benim çok saçma mrk edenler bakabilir ne işe yaradığına Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2009, 11:54:01 Gönderen: nergis26 »