Gönderen Konu: Gleest - 10 Kişiye Albüm + 100 TL Teknosa Çeki  (Okunma sayısı 2539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Gleest - 10 Kişiye Albüm + 100 TL Teknosa Çeki
« : 13 Temmuz 2011, 19:54:07 »
Yarın son Perşembe! Gleest son partisinde tam 10 kişiye albüm hediye ediyor:
Britney Spears, Madonna, Beyonce, Justin Bieber, MJ, Rihanna vei Lady Gaga! Yarın bu saatlerde burada olun, hatta arkadaşlarınıza da haber verin çünkü bu eğlence kaçmaz! ;)

Yarışma yarın 22:00'da.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2011, 22:04:51 Gönderen: dersyolu »
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Ynt: Gleest - 10 Kişiye Albüm
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2011, 20:04:19 »
Link:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2011, 22:49:46 »
10 kişi :O

:)

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2011, 23:01:08 »
Geçen hafta hediye paketi kazandım kargo karşı taraf ödemeli 6 - 14 tl arası diyorlar işin ilginci paketin içeriğini bilmiyorsun herhalde yollarken yazarlar :) harry potter dvdsi ile birlikte diğer hediyeler.

Şimdi 1 tane albüm için bu kargo parası değer mi ? Herkesin kendi düşüncesidir. Bilgi olsun diye yazmak istedim.

Hediye gönderim takvimi diye bölümü var oradan okudum kargo fiyatını

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2011, 23:02:38 »
Geçen hafta hediye paketi kazandım kargo karşı taraf ödemeli 6 - 14 tl arası diyorlar işin ilginci paketin içeriğini bilmiyorsun herhalde yollarken yazarlar :) harry potter dvdsi ile birlikte diğer hediyeler.

Şimdi 1 tane albüm için bu kargo parası değer mi ? Herkesin kendi düşüncesidir. Bilgi olsun diye yazmak istedim.

Hediye gönderim takvimi diye bölümü var oradan okudum kargo fiyatını

yarını bekleyin derim ben. :) yarın son parti olduğu için bir sürü sürprizleri var, ben söylemek istemiyorum :)

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2011, 18:12:46 »
Bu gece saat 22:00'da başlayacak partimize ADELE'yi de ekledik. Arzu ederseniz kazandığınız albümü Adele albümlerinden biri ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca I'm The Number Four Posteri kazanabilir ve en büyük sürprizimizden faydalanabilirsiniz. Son parti için bu geceyi bekleyin.

Çevrimdışı 16gardiyan16

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2011, 19:36:57 »
Kazanırsam rihannayı ısterım  ;D
Adamlığı üç kelime ile tarif et deseler; "Mustafa Kemal Atatürk" derim.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2011, 22:04:34 »
İşte sürpriz, bu gece yarışmaya katılarak Teknosa'dan 100 TL Hediye Çeki kazanabilirsiniz.Ayrıca 10 kişinin Glee'ye ses veren isimlerin albümlerini eve götüreceğini hatırlatmakta fayda var.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Ynt: Gleest - 10 Kişiye Albüm + 100 TL Teknosa Çeki
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2011, 22:06:47 »
Sadece gönderileri beğenerek 100 TL  Teknosa Hediye çeki kazanabilirsiniz.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Ynt: Gleest - 10 Kişiye Albüm + 100 TL Teknosa Çeki
« Yanıtla #9 : 14 Temmuz 2011, 22:11:23 »
Yarışmaya nasıl katılacağınızı biliyorsunuzdur siz, ama yine de hatırlatayım dedim. Sadece gönderileri beğenerek 100 TL değerinde Teknosa Hediye Çeki kazanabilirsiniz, ayrıca ödüllü videolarımızı izleyip ardından açılacak olan şifre giriş ekranına şifreyi giren ilk on kişiden biri olursanız da albümleri götürürsünüz. Albümleri hatırlayalım: Britney, Madonna, Beyonce, Justin, MJ, Rihanna, Lady Gaga, Adele. Bol şans ;)