Gönderen Konu: Ücretsiz McAfee® AntiVirus Plus, HSBC İnternet Bankacılığında!  (Okunma sayısı 1287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ücretsiz McAfee® AntiVirus Plus, HSBC İnternet Bankacılığında!

Bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi internetteki tehditlere karşı McAfee® AntiVirus Plus güvenlik yazımı ile koruyun! Ödül sahibi McAfee® AntiVirus Plus güvenlik yazılımını 12 ay ücretsiz kullanmaya hemen başlamak için HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak, Güvenlik Ayarlarım menüsünden ilgili linki tıklayarak yazılımı bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Üstelik 3 ayrı bilgisayarınıza kurmanız da mümkün!

Özellikleri ve kolaylıkları
Bu hizmetimizden faydalanmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. McAfee® AntiVirus Plus yazılımını 3 ayrı bilgisayara kurup,12 ay boyunca, tüm fonksiyonlarıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
McAfee® AntiVirus Plus yazılımını edinmeniz ve bilgisayarınıza yüklemeniz tamamen internet ortamında gerçekleşmektedir, fiziki bir paket edinmenize gerek bulunmamaktadır.
McAfee® AntiVirus Plus uygulaması anti-virüs özelliğinin yanında, Firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve Anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerini de kapsadığı için bilgisayarınızı casus yazılımlardan korurken, kötü niyetli kişilerin bilgisayarınızı ele geçirmelerini de engeller.
McAfee® AntiVirus Plus beraberinde gelen SiteAdvisor sayesinde tıklamadan önce web sitesinin güvenli olup olmadığını gösterir, bu sayede zararlı yazılımlar engellenir. Gelişmiş yemleme (phishing) koruması uyarıları sizi kimliğinizi çalmaya veya mali bilgilerinize erişmeye çalışan web sitelerine karşı uyarır.
McAfee® AntiVirus Plus uygulamasını, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı “Güvenlik Ayarlarım” menüsünün altında yer alan “McAfee Güvenlik Uygulaması” bağlantısı aracılığıyla indirebilirsiniz.

gercekten taradım ama gene acıkca özur dılerım :((
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2011, 11:33:32 Gönderen: gizemlitosbaga »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
konu vardı ama kaldırmıştım, zira kampanya ile ilgili detay yok, çok uzun zamandır bu duyuru var ama geçerliliği ile ilgili net bilgi yok. Yine de istiyorsanız kalabilir.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
hayır bana maıl gelmıs de ordan ekledım acıkcası...

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

o zaman güncel demek ki ;)
tamam, sorun yok :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan

o zaman güncel demek ki ;)
tamam, sorun yok :)
tesekkur ederım canım :)

Çevrimdışı penelope

• Yeni Kampanyacı
  • *
kredi kartı extresi ile birlikte bir açıklama broşürü gönderiyor HSBC. bana geldi. HSBC bankacılığına internetten giriş yaparak Güvenlik Ayarlarım menüsünden 12 ay boyunca 3 ayrı bilgisayarda kullanabileceğiniz McAfee Antivirüs Plus a sahip olabiliyorsunuz.
şuan ihtiyacım olmadığı için denemedim açıkçası.