Gönderen Konu: Yurtdışı Alışveriş Nasıl?  (Okunma sayısı 1826 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
Yurtdışı Alışveriş Nasıl?
« : 23 Haziran 2011, 17:01:20 »
yurtdışı ebay,amazon gibi sitelerden alışveriş yapan oldu mu ne,nasıl,nerede,nasıl yapılır ? sitedeki fiyatlara vergi ekleniyor mu bilgisi olan yardımcı olmak isteyen yada konuyu görüp içini dökmek isteyen varsa yardımcı olabilir mi ?

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yurtdışı Alışveriş Nasıl?
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2011, 17:15:28 »
yok mu bir Allahın kulu yurtdışından alışveriş yapan  ??? :-\

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2011, 17:16:53 »
bende ucuz diye bi ara düşünüyodum ama vazgeçmiştim
...

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2011, 17:18:09 »
erkek arkadaşım yaş günümde ebay.com dan bir cep telefonu almıştı bana sitedeki fiyatı 270 dolar dı alıncaya kadar ki masrafı 300 doları aştı  :)

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2011, 17:24:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
erkek arkadaşım yaş günümde ebay.com dan bir cep telefonu almıştı bana sitedeki fiyatı 270 dolar dı alıncaya kadar ki masrafı 300 doları aştı  :)
30 dolar vergi mi çıktı sadece o zaman pek önemli degil kargo gelmesi filan sorun oluyor mu ? kargo direk eve geliyor mu yoksa gümrükten filan mı alıyoruz

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2011, 17:25:15 »
Ben sürekli yapıyorum alışveriş çeşitli sitelerden sormak istediğin birşey olursa burdayım :)

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2011, 17:25:46 »
erkek arkadaşım yaş günümde ebay.com dan bir cep telefonu almıştı bana sitedeki fiyatı 270 dolar dı alıncaya kadar ki masrafı 300 doları aştı  :)
30 dolar vergi mi çıktı sadece o zaman pek önemli degil kargo gelmesi filan sorun oluyor mu ?
hiçbir sorun olmadı tam 7 günde elime ulaştı

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2011, 17:29:49 »
hıım tmm arkadaşıma bir eski pickup alacagım eğer beğenirsem ben de almaya başlarım  :)

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2011, 16:56:11 »
yakın zamana kadar yapıyordum 50-60 alışveriş yaptım ebay everybuying gibi değişik sitelerden , fakat son çıkan genelge işi bozdu hatta oradan getirip satıyordum da birnevi dropshipping şimdi kurallar değişti ayda 1 kişi ayda 2 yılda 5 alışveriş yapabiliyor vala benim ptt görevlisi yurtdışı kargo getirmekten bıkmıştı :) son genelge ile parfümde cep telefonu gibi yasaklılar listesine girdi öyle cep telefonu filan alınamıyordu gümrük memuru farketimi direk geri yolluyordu.Erkek arkadaşım yaş günümde cep telefonu aldım diyen için bence seni keklemiş.Her konuda yardımcı olabilirim özelden bana ulaşısan ama paypal üyeliğini yap bir tane sanal kart tanımla ayrıca alacağın kişisel kullanıma girecek 150 avro üstü %20 vergi

Çevrimdışı google

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2011, 17:11:16 »
Çok aldım hepsinde pişman oldum. Urunler ucuz ama mutlaka farklı. Takıları plastık gıbı. Makyaj urunlerı kalıtesız kucuk. Resımde gorulenlerın 5 de 1 ı kadar. Hepsı kotu malzeme bugune kadar ne aldıysam ıstısnasız boyle cıktı. Asla gerı gondermede yok Amerıkaya 100 tl kargo odeyıp neyı gonderıceksın zaten.. Biraz pahalı alın burdan alın bence.