Gönderen Konu: Ipod Nano ödüllü fotoğraf yarışması  (Okunma sayısı 1015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
Ipod Nano ödüllü fotoğraf yarışması
« : 02 Haziran 2011, 15:15:26 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ipod Nano ödüllü fotoğraf yarışmamıza hazır mısınız? Ödüllü yarışmamız Pazartesi saat 10:00'da başlıyor!

Bir tavsiye: Yarışmadan önce ısınma turlarına katılın.
Bir tüyo: Gezikolik.com'u tıklamayı unutmayın!
İşte ilk ısınma turu sorumuz: Bu fotoğraf nereye aittir?
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ipod Nano ödüllü fotoğraf yarışması
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2011, 15:18:27 »
hep tavsiye ediyorum söylüyorum forumdaki arkadaşlara. eğer paranız varsa kaliteli bir fotoğraf makinesi alın veya kampanyalardan akzandığınız hediyeleri satıp alın diye. dünyada ve türkiyede yılda en çok fotoğraf yarışmaları oluyor. ve çok para var. ayda 50-100 bin dolar kazanan bile varmış gazetede okudum. eğitimini almak ilerki bir boyut tabiki.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2011, 17:51:46 »
hep tavsiye ediyorum söylüyorum forumdaki arkadaşlara. eğer paranız varsa kaliteli bir fotoğraf makinesi alın veya kampanyalardan akzandığınız hediyeleri satıp alın diye. dünyada ve türkiyede yılda en çok fotoğraf yarışmaları oluyor. ve çok para var. ayda 50-100 bin dolar kazanan bile varmış gazetede okudum. eğitimini almak ilerki bir boyut tabiki.
yanlız yarışma fotoğraf yükleyerek değil bilgi yarışması bir nevi fotoğrafın nereye ait olduğunu bilme üzerine...
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2011, 17:57:06 »
yanlız yarışma fotoğraf yükleyerek değil bilgi yarışması bir nevi fotoğrafın nereye ait olduğunu bilme üzerine...
:D ;D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2011, 18:03:50 »
ben sadece bu yarışmayı kastedmedim. 1 ay içinde dolu yarışmaya katılamadım makinem yok diye. olan varsa takip etsin katılsın. bu yarışmanın katılım şartlarına bakmadım öyle sandım ama dediğim şey sadece bunun için geçerli değil. hiç basında bloglarda çıkmayan belediyeleirn yaptığı dolu yarışmalar oldu katılamadım gene.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM