Gönderen Konu: 5 çifte ücretsiz davetiye veriyoruz..  (Okunma sayısı 1372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
5 çifte ücretsiz davetiye veriyoruz..
« : 23 Mayıs 2011, 18:26:35 »
Ücretsiz konser bileti
Efsane grup Roxette'in İstanbul konseri için geri sayım başladı. Bu dev konsere gitmek ister misiniz?
Güncelleme:23 Mayıs 2011 16:43

Yapmanız gereken çok basit...Mynet Magazin Servisi 'Birbak'da yayınlanan magazin haberlerine çarşamba gününe en çok yorum yapan 5 çifte ücretsiz davetiye veriyoruz..

'Listen To Your Heart',' It Must Have Been Love', 'Joyride' gibi ölümsüz şarkılara hayat veren, dünyanın dört bir yanından milyonlarca müzikseverin beğenisini kazanan efsane grup Roxette'in İstanbul konseri için geri sayım başladı .Müzik listelerini altüst eden 33 single ve 75 milyonluk rekor album satışına imza atan ROXETTE, Unilife organizasyonu ile 25 Mayis gecesi ilk kez Türkiye'de sahne alacak.

Müzik kariyerine verdiği uzun aradan sonra yeniden biraraya gelen ROXETTE, Dolmabahçe Küçükçiftlik Park'ta gerekleşecek konserinde binlerce kişiye en sevilen şarkılarını söyleyecek.

Pop müzik dünyasına 1989 yılında "The Look" ile giren, 1990'da tüm dünyada bir efsane haline gelen klasik baladları "It Must Have Been Love" ile müzik listelerini altüst eden ROXETTE'i dinlemeye gelenler, alternatif müziğin başarılı ismi Aydilge'nin de performansını dinleme şansı bulacak. Kilit albümüyle son günlerde adından sıkça söz ettiren Aydilge, hayranı olduğu ve yıllar önce mektup gönderip imza istediği Roxette öncesi sahne alacak olmasını, hayallerinin gerçekleşmesi olarak niteliyor.

Yıllardır dört gözle beklenen bu müthiş buluşmayı kaçırmayın ! Biletler Biletix'te.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Ynt: 5 çifte ücretsiz davetiye veriyoruz..
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2011, 19:46:29 »
konu açık alt tarafta..
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2011, 19:47:12 »
hayır onuda ben açtım ikisi farklı birini milliyet veriyo birini mynet  ;)

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2011, 07:48:14 »
:)) milliyetteki nerde ben göremedim :)
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2011, 08:29:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin