Gönderen Konu: Hepsiburada.com Canon lazer Yazıcı  (Okunma sayısı 2778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
Hepsiburada.com Canon lazer Yazıcı
« : 04 Nisan 2011, 14:39:17 »
Burdan hepsiburada.com kınıyorum geçen gün sipariş aldığım canon yazıcıdan usb kablosu çıkmadı ve firmayı aradığımda ise canon yazıcıların hiçbirinde usb apartı olmadığını fabrikadan öyle gönderildiğini söylediler bende bizim ofiste aynısı var onun kutusunda nasıl çıktı deyince ise cevapsız kaldığını gördüm usb kabloyu 15 tl yi alabilirsiniz sitemizden demeyide unutmadı ayrıca... usb kablo vermiyorlar yazıcı alınca haberiniz olsun iade ediyorum şimdi bende...

Çevrimdışı heysemh

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Hepsiburada.com Canon lazer Yazıcı
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2011, 00:18:23 »
bende hp yazıcı almıştım onda da çıkmamıştı  >:(

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2011, 00:23:26 »
çok saçma kutusunda vs.'inde mutlaka yazıyordur nasıl kullanıldığına dair.sen bunu vermiyorsan suçlusun.suçlu oldukları kadar ukalalar.bundan sonra hepsiburada bitmiştir benim için...

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2011, 00:33:35 »
kutularda yazıyor bende yazıcı almayı düşünüyoruma rıyorm buaralar bazı modellerde olmuyor kablo dikkat etmek gerek
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2011, 00:52:36 »
bizde hepsi burada'dan ışıldak almıştık bugün geldi elimize ama lambanın teki yanmıyor ve bazı yerleri kırılmış cihazın.
yarın geri iade edicez. Hiç sevmedim bu siteyi ben   >:(

Çevrimdışı heysemh

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2011, 00:59:34 »
Kablosunun çıkmamasını koyun bir kenara.5 gün boyunca kargonun tedarik sürecini bekledim.daha sonra ürün yollandı gözüküyor (kargo bilgileri girilmemiş)ama ben bütün kargo şirketlerini arıyorum adıma gelen bir şey yok.Meğer adamlar alıcıyı D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş.  olarak girmişler.Hepsiburada.com'un kargo şirketine mail atıp yanlışlığı gidermesini bekledik oda 2 gün sürdü.Son alışverişimdi