Gönderen Konu: Turkcell'den Sınırsız VINN kampanyası - Fiyatı - Detaylar  (Okunma sayısı 2588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
İletişim devi Turkcell'den 49 TL'ye sınırsız VINN kampanyası geliyor. Kampanya detayları haberimizde...
Ayrıntıları Okuyun... 

Ülkemizin ve dünyanın en önemli operatörlerinden Turkcell firması, başlattığı kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu yeni kampanya sayesinde kurumsal müşteriler, bir yere bağlı kalmadan her an sınırsızca internette işlerini halledebilme olanağı kazanıyor. Peki 'Sınırsız VINN' kampanyasına nasıl sahip olunur?Turkcell firması, Sınırsız VINN kampanyası adı altında 3 farklı paket seçeneği sunuyor. Bu paketlerin ücretlendirmeleri ise şöyle oluyor:
1 GB'lık giriş paketi : Ayda 22 TL
4 GB'lık standart paket : Ayda 33 TL
Limitsiz paket: Ayda 49 TL
Bütün vergiler dahil olan yukarıda verilen ücretlendirmeler içerisinde en büyük sürpriz Limitsiz paket kampanyasında oluyor. Daha önce her şey dahil ayda 99 TL olan limitsiz VINN paketi bu kurumsal VINN kampanyası ile birlikte 49 TL üzerinden satışa sunuluyor. Kurumsal VINN kampanyasında bulunan 3 paket içerisinden herhangi birine abone olan Turkcell müşterileri, E176 model Vınn'a ücretsiz sahip oluyor. Bu paketlerden herhangi birini edinebilmeniz için Kurumsal faturalı internet hattına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca Limitsiz paket kullanırken, 15 GB'lık kullanım sonrasında hız 128 Mbps'e düşürülüyor. Bu paketlere sahip olmak istiyorsanız herhangi bir TİM veya Kurumsal çözüm merkezine gidebilirsiniz.
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
iyimiş limitsiz bende bunu bekliyordum umarım altından başka birşey çıkmaz

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Bu paketlerden herhangi birini edinebilmeniz için Kurumsal faturalı internet hattına sahip olmanız gerekiyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp Bireysel kullanıcıların yararlanıp yararlanamadığını sorarsanız iyi olur =)
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
bende istiyorum vınn yazın tatile gittiğimde en cok da istiyorum  ;D
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı bedduamiz

• Usta Kampanyacı
hele şükür bende hakkari şemdinliye gidince 4 gb dişimin koguna yetmez diyordum bu iyi oldu
Özgürlük savaşcısı CECEN kardeşlerimize selam olsun...!

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
ben wın kullanıyorum. 4 gb.. yani oyun falan oynayanmıyo, video izlenmiyo, hiç bişey indirilmiyo..

ama kurumsal olması kötü...
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
Sınırsız olması bi yana önemli olan bağlantı hızı.