Gönderen Konu: Ford KA Sinema Bileti Kampanyası - Ford KA Reklam Videosu  (Okunma sayısı 1661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spartan

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Pencerecini
Arkadaşlar internet kampanyalarında KA ile ilgili bir yarışmada sorudm ama kimseden cevap alamadım. Ford YeniKa için bir advergame'in yanında bir süre sinemalarda SMS kampanyası yürütmüş ama her filmde değil sanırım bilgisi olan var mı?
ben recep ivedik filmi başında reklam filmi oynattıklarını ve içinde gizli KA'ları bulup sms atanlara sinema bileti verdiklerini duydum daha doğrusu reklam filminde gizli KA'ların adedini doğru rakama en yakın tutturana verecekler sanırım.
Ben video'yu KA'nın face grubunda buldum izlyorum ama kac tane var bulamadım hiç izleyen var mı? diğer forumda bilen çıkmadı. ucunda beleş sinema var fena mı :)

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ford KA Sinema Bileti Kampanyası - Ford KA Reklam Videosu
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2009, 14:26:56 »
evet o reklamı bende gördüm. en yakın rakamı bi numara vardı yolluyodun bilet kazanıyodun. ama tel. noyu hatırlamıyorum.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı spartan

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Pencerecini
Ynt: Ford KA Sinema Bileti Kampanyası - Ford KA Reklam Videosu
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2009, 08:33:32 »
:) galibe bitmiş dün aksam arkadasım soyledi sadece recep ivedikte oynamış. Ama sanırım farklı bir konsepte dönebilir bu iş bi yndan heryerdekavar advergame'i bir yandan cidden heryerinden ka fıskıran bir tv reklamı :) bakalım arkasından ne gelecek