Gönderen Konu: Türkiye-Avusturya biletleri NTVSpor.net'ten  (Okunma sayısı 1911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
Türkiye-Avusturya biletleri NTVSpor.net'ten
« : 24 Mart 2011, 15:41:16 »
NTVSpor.net, Türkiye-Avusturya maçına davetiye veriyor. 29 Mart Salı akşamı 20.30'da NTV ve HD-en'den CANLI yayınlanacak olan bu önemli maç için davetiye kazanmanız çok kolay.
Türkiye-Avusturya maçına, 5 şanslı çift NTVSpor.net-Ülker işbirliği sayesinde yerinde izleme şansını yakalayacak.
BU MAÇIN TELAFİSİ YOK!
A Milli Takım, grubundaki 5. maçında Avusturya ile oynayacak. Türkiye'nin 6 puanla 3. olduğu grupta Avusturya, 1 maç eksiği ile 7 puanla 2. durumda. İlk iki maçını kazandıktan sonra son iki maçını kaybeden Türkiye, ikincilik hedefine ulaşabilmek için Avusturya'yı yenmek zorunda. Milli takımımız, yenilenen kadrosu ile seyirci desteğini de arkasına alarak Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan galibiyet çıkarmaya çalışacak.
BİLETLER BURADA
Bu kritik maçın biletleri NTVSpor.net-Ülker işbirliğiyle burada. 29 Mart Salı akşamı 20.30'da Türkiye ile Avusturya arasında oynanacak olan 2012 Avrupa Şampiyonası elemeleri maçına bilet kazanmak için aşağıda yer alan soruya doğru cevabı vermeniz gerekiyor.
.::DAVETIYE KAZANDIRAN SORU::.
"Avrupa Şampiyonası elemelerinde Avusturya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımız hangi grupta yer alıyor?"
Bu soruyu doğru yanıtlayan, 100'üncü, 200'üncü, 300'üncü, 400'üncü ve 500'üncü isimler Türkiye-Avusturya maçını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izlemek için çift kişilik davetiye kazanacak.
CEVAPLAR Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'E
Sorunun cevabını doğru bilen kullanıcılarımızın e-postalarında konu bölümüne "MİLLİ MAÇ CEVAP", metin bölümüne de "yanıtlarını ve açık iletişim bilgilerini yazmaları" yeterli olacak. E-postalarda konu bölümüne "MİLLİ MAÇ CEVAP" yazmayan kullanıcılarımızın yanıtları dikkate alınmayacak. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-posta hesabına doğru yanıtlarını yollayan kullanıcılarımızdan 100'üncü, 200'üncü, 300'üncü, 400'üncü ve 500'üncü isimler, Türkiye-Avusturya maçını Şükrü Saracoğlu'nda izleyecek.
MİLLİ HEYECAN NTV VE HD-en'DE
A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2012 elemelerinde 29 Mart Salı günü oynayacağı Avusturya maçı 20.30'da NTV ve HD-en'den canlı olarak yayınlanacak.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
Ynt: Türkiye-Avusturya biletleri NTVSpor.net'ten
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2011, 15:52:25 »
cevabi A grubu olarak buldum
siz de kontrol edin

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2011, 15:55:34 »
siz de kontrol edin
;D ;D ;D ;D ;D ;D

YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2011, 16:03:55 »
siz de kontrol edin
;D ;D ;D ;D ;D ;D

??? ??? ??? nedir komik olan ???

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2011, 16:05:39 »
cevabı bilen var mı
a grubu dogru :)

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2011, 16:07:42 »
ben de anlamadim komik olan ne?
baska basliklarda bazen istemeden yanlis cevaplar verildigi icin ben her cevabi yazdiktan sonra muhakkak "tekrar kontro"l edin diyorum herkesin iyiligi icin