Gönderen Konu: Heryerdekavar - KA'ları Bul Apple Macbook'u götür  (Okunma sayısı 18888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spartan

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Pencerecini
Ford son dönemde hazırlattığı advergame serisine bir yenisini daha ekledi. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adlı bir oyun ile Ford'un yaramaz ocuğu YeniKA'yı tanıtıyor. Yurt dışında da gofindit.net sitesinde benzeri bir oyun sunan Ford burada benzeri bir konsept ile toplam 4 adet sabit görsel'de 10'ar adet KA gizlemiş. En kısa sürede gizli KA'ları bulup işaretleyen oyuncu büyük ödüle hak kazanacak. Oyunun başında bir de yurt dışında oynayan bir reklam filmi de izlenebiliyor. Oldukça eğlenceli bir oyun ama dikkat... Gittikçe küçülen gizlenmiş KA'ları bulmak için uzun süreler ekran başında kalabilirsiniz.

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
Ynt: Heryerdekavar - KA'ları Bul Apple Macbook'u götür
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2009, 00:34:01 »
hemen deniyorum...

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2009, 00:35:10 »
zor mu kolay mı
zorsa hiç bulaşmayacagım

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2009, 00:41:58 »
En hızlı sen bul lafını okudum ve daha başlamadan bırakma kararı aldım.. Bize kalmaz..Çok teşşekurler arkdaşım paylaşımın için...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2009, 00:44:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
En hızlı sen bul lafını okudum ve daha başlamadan bırakma kararı aldım.. Bize kalmaz..Çok teşşekurler arkdaşım paylaşımın için...

aynen.

hileciler kafa patlatmaya başlamışlardır bile....
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı ganigani

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • http://www.tasarimundo.tr.gg
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2009, 00:51:12 »
Süreli oyunlardan kaçının derim.Hile yapmak bebek oyuncağı.Tabi hile programı yok özel olarak sadece kötü amaçlı kullanılan iyi bir program var:)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Tasarımlarım desteklerinizi bekler tşk:)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2009, 00:52:43 »

kesinlikle haklısın firmalar niye hala ısrarla hileye açık oyunlar yapıyor anlamııyorum  ???

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2009, 00:55:34 »
oyunu denedim 15 dakikada bitirebildim çok sıkıcı bi şey onu söyleyeyim. bide anladığım kadarıyla sadece bir kere oynayabiliyoruz. çünkü tekrar girdiğimizde yeni kayıt yapıyor. katılım koşullarında da birden fazla üyeliğniz olursa ilki sayılır yazıyo...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2009, 01:01:55 »
Arkdaşlar katılmayın nası olsa kaznamıcaksınız.. Mail atın hem forda hemde yapımcı ajansa.. Bunnara çözum bulunması için.. Bu şekilde her seferinde aynı kişiler aynı programlarla kazaniolar...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2009, 01:03:56 »
Arkdaşlar katılmayın nası olsa kaznamıcaksınız.. Mail atın hem forda hemde yapımcı ajansa.. Bunnara çözum bulunması için.. Bu şekilde her seferinde aynı kişiler aynı programlarla kazaniolar...

bu hep kazanan aynı kişiler acaba ajanstakilerin yakınları olabilir mi? ben ajansta çalışsam arkadaşlara yardım ederdim mesela...