Gönderen Konu: Anneyim benden yeni yarışma..  (Okunma sayısı 1119 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hawwa

• Usta Kampanyacı
Anneyim benden yeni yarışma..
« : 05 Mart 2011, 16:10:49 »
SEVGİLİLİ ANNELERR....ANNE OLMAK DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSU VE MERHAMETİN DORUK NOKTASIDIR SİZDE BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALDIĞINIZDA İLK HİSSETTİĞİNİZ DUYGUYU TEK CÜMLEYLE İFADE EDEN YORUMU YAZIN YORUMUNUZ 100 BEĞENİ ALSIN ÇEKİLİŞE KATILIN ...  BEBEĞİMİN DÜNYASI'NDAN SÜRPRİZ HEDİYE KAZANIN........

<NOT: yorumlar bu iletinin altında yapılmalıdır herkes bir yorum yapma hakkına sahiptir HER 100 BEĞENİ 1 ÇEKİLİŞ HAKKIDIR...yorumlara yapılan beğeniler incelenecek gerçek hesp olmadığı anlaşıldığında yorum discalifiye edilecektir.....

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Ynt: Anneyim benden yeni yarışma..
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2011, 16:24:48 »
ohooo 100 beğeni olcakta çekiliş hakkı verilcek kazanıp kazanılmayacağı ne malum

Çevrimdışı TEKALP

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Anneyim benden yeni yarışma..
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2011, 23:17:08 »
ister kazanayım  ister kazanmayım  ama ben paylaştı m o güzel duygularımı ama siz yinede beğenin arkadaslarhttp

REFERANS LİNKİ VERMEK YASAK....

Tekalp bu benimmi allahım bu bana benziyo benden bi parca demiştim bol bol koklamıstım cennet kokusunu hisstemek için inanamamıstım sezeryandan cıktığımda kızım nerde demiştim gözlerim narkozdan zor acılıyodu yaklastırın görmek istiyorum diyodum yaklastırıyolar göremiyom daha yaklastırın diyodum gördüm aynı ben demiştim kucağıma aldığımda cennettte gibiydim :)allah herkese versin bu duyguları tattırsın
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 17:05:27 Gönderen: beyondparadise »