Gönderen Konu: en çok korktuğunuz anlardan biri hangisi?  (Okunma sayısı 3571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bkaur

• Deneyimli Kampanyacı
en çok korktuğunuz anlardan biri hangisi?
« : 01 Mart 2011, 13:32:38 »
ankaraya bir iş için gitmiştim,sabah geç kalkmışım ,uçağa yetişicem, yolda bir taksi durdurdum,bindim binmez olaydım,şöför sarhoşmuş,sağa sola hızla dönerek gidiyor,allahım yarabim dedim uçağı filan kaçırmak önemli değil yeterki şu taksiden ineyim,can korkusu başkaymış,evet bir şekilde şöförü havalimanına gitmekten vazgeçirdim.uçak dediğim gibi kaçtı,biletin bir miktarını geri iade ettiler,yeni bilet aldım,o gün bugündür taksiye referansla biniyorum,aniden taksi demiyorum...
"Bence Dünyanin Yedi Harikasi :
1) görmek
2) duymak
3) dokunmak
4) tatmak
5) hissetmek
6) gülm

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
Ynt: en çok korktuğunuz anlardan biri hangisi?
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 13:35:55 »
Bu başlığı görünce korktum dedim noluyoo :D :D :D

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2011, 13:43:41 »
ben de çok cesur sayılırım ama şunlardan çok korkarım yüksekten,karanlıktan,yalnız kalmaktan,kalabalıktan,trafik kazasından,uçak kazalarından,keskin kesici aletlerden,düzensizlikten,düzenli olmaktan,hayaletlerden,elektrikten,dişçiden,böcekten böyle gidiyor ama az sayılır. :)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 13:44:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben de çok cesur sayılırım ama şunlardan çok korkarım yüksekten,karanlıktan,yalnız kalmaktan,kalabalıktan,trafik kazasından,uçak kazalarından,keskin kesici aletlerden,düzensizlikten,düzenli olmaktan,hayaletlerden,elektrikten,dişçiden,böcekten böyle gidiyor ama az sayılır. :)

Gerçekten çok cesur sayılırmışsın :D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2011, 13:54:24 »
gerçekten çok korktuğum nadir olmuştur ama onlarda hep kaybetme korkusudur.biride  annem ameliyat olmuştu ve çok kötü bir durumdaydı o zaman olmayan bir varlık görmüştü ve çok korkmuştum bildiğim bütün duaları okudum annem rahatlasın diye şimdi gülüyorum ama  bilmediklerimide sallamıştım sanırım :) sonra kendine geldi ve o anı hiç hatırlamıyor bile
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2011, 14:00:22 »
Şuan için başlığı  gördüğümde aklıma gelen doğumdan sonra hastanede narkozun etkisi ile uyuya kalmıştım bebişim yanımda ,aniden uyandım ve bebeğim ağzı aşağıya dönmüştü eyvah bebeğim öldü dedim o an ki kalbimin hızı ölçülse acaba kaç çıkardı aklım çıkıcak gibi olmuştu hayatımda yaşadığım ve yaşayabileceğim en büyük korku buydu sanırım ..

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2011, 14:26:27 »
oğlum doğmadan önce öğrendim herşeyi...nasıl bir bebeğim olacak diye korktum...........
bebeğimi aldım kucağıma acaba yürüyecekmi diye korktum......yürüdü şükür konuşurmu diye korktum ve korkmaya devam ediyorum............

ve zihindeki engellerin kalkacağı günü sabır ve dua ile bekliyorum.

Çevrimdışı emma_287

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2011, 19:36:46 »
bu konuda çok cesurum ben galiba sadece babamı kaybetmekten ve böceklerden özellikle kelebeklerden ığğğğ aklıma bile gelince tüylerim diken diken oluyor :D :D :D

Çevrimdışı Szule

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2011, 19:47:58 »
abi cesaretine hayran kaldım ;D
Ömrü boyunca bir dilim ekmek vermemiş kişiyle sakın yola çıkma;
fedakarlığı bilmediğinden, ilk sıkıntıda kendi için seni satar.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2011, 19:52:15 »
Bilgisayarımın aniden arızalanması beni ürkütüyor..  ;D İçime bi ağırlık çöküyo vahim bi durum.
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin