Gönderen Konu: Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş Kazandırıyor...  (Okunma sayısı 4215 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş Kazandırıyor...
« : 20 Şubat 2011, 14:14:14 »
SYNGENTA KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:
05.02.2011-30.06.2011

Kampanyanın geçerli Olduğu Yerler:
Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul, Edirne, Çanakkale, Afyon, Balıkesir, Bilecik ve Bursa illerinde 292 adet bayi

Kampanyaya Katılım Biçimi:
Kampanya tarihleri arasında toplam 292 adet noktadan tek seferde her 3 torba Syngenta ayçiçeği tohumu satın alanlara 2 kısımdan oluşan katılım kuponu verilecektir. Kendilerine verilecek olan 2 bölümden oluşan, numaralı ve perforeli katılım kuponlarının kutuya atılacak bölümündeki ad, soyad, yaş, telefon, e-mail, tohum paketlerinin etiket seri numarası ve adres bilgilerini doldurarak bu bölümü daha önce noter tarafından mühürlenmiş olan kampanya kutusuna atarak (diğer kısmı tüketicide kalacaktır) kampanyaya katılabilirsiniz.

Açıklamalar:
Bu kampanya Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.02.2011 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–401.02.99/280–1069 sayılı izni ile 05.02.2011(09.00)-30.06.2011(22.00) tarihlerinde gerçekleşecektir. Kampanya tarihleri arasında Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul, Edirne, Çanakkale, Balıkesir ve Bursa illerinde bulunan kampanyaya dahil Syngenta Tarım San. Tic. A.Ş. Bayileri, Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Trakyabirlik) Kooperatif Şubeleri’nden Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ ve Balıkesir Bölge Müdürlüklerine bağlı birim kooperatiflerinde, S.S. Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi birim mağazalarında tek seferde her 3 torba ve katları adedinde ayçiçeği tohumu (her 3 torba ayçiçeği tohumu için bir çekiliş hakkı) satın alanlara kasiyerler tarafından 2 kısımdan oluşan katılım kuponu verilecektir. Kendilerine verilecek olan 2 bölümden oluşan, numaralı ve perforeli katılım kuponlarının kutuya atılacak bölümündeki ad, soyad, yaş, telefon, e-mail, tohum paketlerinin etiket seri numarası ve adres bilgilerini doldurarak bu bölümü daha önce noter tarafından mühürlenmiş olan kampanya kutusuna atanlar (diğer kısmı kendilerinde kalacaktır) çekilişe katılacaklardır. İkramiyeler katılım kuponunda bilgileri bulunan katılımcıya verilecektir. Bilgilerini eksik veya yanlış dolduran katılımcılar, ikramiye kazansalar bile ikramiyelerini alma hakkını kaybedeceklerdir. Çekilişte; 1 kişi 2011 model Erkunt Servet 80-E 4 WD Kabin+Klimalı traktör, 2 kişi Kurt 4 Sıralı Gübreli Pnomatik Ekim Makinesi, 3 kişi Kurt 27 Sıralı Yaylı Kültüvatör, 5 kişi HP Mini 110-3110ST Bilgisayar, 25 kişi 150.000 adetlik Sanay MR Ayçiçeği Tohumu, 5 kişi 10 kg’lık Bosfora Ayçiçeği Tohumu, 25 kişi 10 kg’lık DKF 2525 Ayçiçeği Tohumu kazanacaklardır. Çekiliş 23.07.2011 tarihinde, saat 17.00’da Uluslararası Hayrabolu 21. Ayçiçeği Festivali, Hayrabolu Belediyesi Kültür Sitesi Alpullu Caddesi Sygenta Tarım San. Tic. A.Ş. Standı Hayrabolu / Tekirdağ adresinde noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.07.2011 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 11.08.2011 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 26.08.2011 tarihine kadar kimliği, ikramiye kazandığı katılım kuponu ve alışverişine dair fiş ve/veya fatura ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı katılım kuponu ve alışveriş fiş ve/veya faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş., ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Görsellerdeki traktör ve tarım makineleri donanımı ikramiye olarak verilecek araçlardan farklılık gösterebilir. İkramiye teslim tarihi yedek son başvuru tarihinden itibaren 15 gündür. İkramiye son teslim tarihini takip eden 15 gün içinde idareye kampanya ile ilgili itiraz veya şikayette bulunulabilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan, kampanyaya dahil noktaların listesini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Syngenta Tarım San. ve Tic. A.Ş Kazandırıyor...
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2011, 17:55:14 »
3 Torbası kaç kilo oluyor bu tohumun? Her biri 50 kiloysa bizim o kadar arazi yok  ;D ;D ;D

Scorpion araba çıkmadı, traktörü deneyelim  ;)

Motor                                    :     Perkins 1103 C - 33T
Silindir Hacmi (litre)/Sayısı     :     3.3/3
Vites Sayısı                            :     12 ileri / 12 geri
Beygir Gücü                           :     75 Hp @ 2200 dev/dak
Maksimum Tork                      :     291 Nm @ 1400 dev/dak
Kaldırma Kapasitesi               :     2600 kg, opsiyon 3000 kg  

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Wala çiftçiye kiraya verilip leasing bile yapılır. Yalnız bayanlara tavsiye etmiyorum, 12 vitesi kesin karıştırırlar  ;D ;D ;D
Traktör arkası yazısını düşündüm bile: Bedava mı sandın, tohumuna para sayıp aldım  ;)
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2011, 20:09:03 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2011, 20:45:04 »
fiyat araştırması da yapsaydın bari, ne kadar bu alet?

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2011, 22:24:28 »

Çıkmadı, çıksa onu da sizlerle paylaşırdım. Varsa trakyadan çiftçilikle ilgilenen arkadaş falan, paylaşsın. Traktör yerli üretimmiş.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2011, 21:14:01 »

Çıkmadı, çıksa onu da sizlerle paylaşırdım. Varsa trakyadan çiftçilikle ilgilenen arkadaş falan, paylaşsın. Traktör yerli üretimmiş.

80 bin tl traktör ve sadece 4600 katılım :)

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2011, 21:33:14 »

Wayyyy 75 bine okutsam canavar gibi paraymış. Satılırdı da harbiden. ama geçenki Akuğur Hayat Kimya Fiat Bravo çekilişinden sonra 4500 bana çok fazla geldi, o çekilişte 415 kişi falan katılmış. O ara da 4-5 kere Bursa'ya gidip geldim, çok hayıflandım valla. Bir Akuğur market denk gelmemesi kötü oldu ((=

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2011, 01:58:39 »

Wayyyy 75 bine okutsam canavar gibi paraymış. Satılırdı da harbiden. ama geçenki Akuğur Hayat Kimya Fiat Bravo çekilişinden sonra 4500 bana çok fazla geldi, o çekilişte 415 kişi falan katılmış. O ara da 4-5 kere Bursa'ya gidip geldim, çok hayıflandım valla. Bir Akuğur market denk gelmemesi kötü oldu ((=

geçmiş olsun...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2011, 20:58:29 »

geçmiş olsun...

aynen önce sağlık

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2011, 20:59:13 »

geçmiş olsun...

aynen önce sağlık

:)