Gönderen Konu: sizede böyle bir mail geldimi :S  (Okunma sayısı 2730 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melllyy

• Yeni Kampanyacı
  • *
sizede böyle bir mail geldimi :S
« : 15 Şubat 2009, 17:30:14 »

Bay / Bayan,
Biz NLF ONLINE Uluslararası piyango programlar sonucu, uluslararası piyango programları NLF ONLINE tarafından yürütülen diğer adresler arasında e-posta adresi girdiniz bilgi memnuniyet duyarız.
E-posta bilet numarası ekli adresi
27511465896-6410 seri numarası 3772-510 ile, bu nedenle bir toptan US $ 800.000,00 (sekiz yüz ödemek için onaylanmış ve bunun sonucunda 1. kategoride kazanan şanslı numaralar 7-14-88-23-31-45, çizdim bin ABD Doları) ABD Doları olmak üzere toplam miktar dolar 4.000.000,00 ilk 5 şanslı kazananlar kendi kategoride girdi arasında paylaşılır.
TEBRİKLER!
Tüm katılımcılar bir bilgisayar oy sistemi üzerinde 20.000 şirket ve 30000000 kişilerin e-posta adreslerini ve adlarını tüm dünyadan çekilen ile seçildi. Bu tanıtım programı her yıl yapılıyor. Bu piyango bazı yazılım şirketi tarafından web sitesi ve e-posta adresleri ile kaç kişi telafi etmek için terfi etmiştir. Microsoft anti-çeşitli olay Ağustos 2003 tarihinde sonra.
Ancak, otomatik olarak gelecek yıl USD5 milyon uluslararası piyango programlarına katılmak için nitelikli var.
Sizin iddia Şimdi dosya için, Dünya Finans Grubu Piyango Ajansı lütfen
Temsilcisi: Dr Wei Benson E-posta adresi: Lütfen 6 haneli numaralar 8, 3, 7, 9, 5, 2 ve şifrenizi RRTAz15 ile sağlamak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. Ayrıca, onu sağlamak için tavsiye edilir ve en kısa zamanda listelenen bilgileri altında
1. Tam olarak Adı:
2. Adres:
3. Uyruk:
4. Yaş:
5. Meslek:
6. Telefon
Bu bildirim 7 iş günü içinde iddiaları ajan kartvizit yoksa, kazandıklarınızı iptal olur. Kazananlar kendi kazanan Detaylar için tavsiye / bilgi halkın (ÖNEMLİ) transfer bekleyen sahte iddia önlemek için / Kazanan tarafından iddia ediyorlar.
tebrikler bir kez daha!

Çevrimdışı melllyy

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: sizede böyle bir mail geldimi :S
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2009, 17:31:08 »
dün mailime gelmiş ve ne olduğunu çözemedim sitedeki diğer arkadaşlar ne olduğunu söyleyebilirlermi acaba? hiç bir fikrim yok çünkü..  ???

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2009, 17:37:09 »
sakın cevaplama .. bilgilerini verme sil hemen.. birdahakinede aynıkullanıcıdan glen maillere acmadn sil bence.  Eğer sen katılmadıysan , durupdururken kim para dağıtır.. Banada böyle bir mail gelmişti ama ingilizceydi.. toyata çekiliş yapmış benim mail e vurmuş piyango bi 4x4 toyota veriolar birde nakit 500.000 dolar. mail de adı gecen bankada çin bankası ve öyle bir banka var...
Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2009, 17:38:05 »
Türkçe mi yazmışlar yoksa başka bir dilmi. ben hiç bişey anlamadımda ???
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2009, 18:07:03 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2009, 17:39:55 »
tuzaktır...kim niye versin 800 bin doları...çekilişin de bir sınırı vardır di mi ama

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2009, 18:04:24 »
aynen katılıyorum bu devirde herkes dolandırıcı olmuş.sakın arkadaşlarında dedigi gibi bilgilerini verme vegelen mailleride açmadan sil.....böyle durumlarda insanın başına ne gelecegi belli olmaz...
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2009, 18:16:28 »
o bir spam maildir.Sakın kanmayın...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2009, 18:17:45 »
bencede hatta ben bilmedigim mailleri okumadan siliyorum hemen :)

Çevrimdışı melllyy

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2009, 18:40:05 »
yok yanıtlamadım arkadaşlar hiç bilgilerimi ulu orta verirmiyim
çevirisini googledan yaptım. ve kopyalayıp buraya yapıştırdım.
teşekkürler aydınlattığınız için.. :)