Gönderen Konu: merveaktutun | Kazandıklarım  (Okunma sayısı 2438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merveaktutun

• Deneyimli Kampanyacı
merveaktutun | Kazandıklarım
« : 03 Kasım 2010, 00:57:07 »
evet ben ;

2 adet yıllık renkli lens + solüsyon
2 adet 30ml / 50 ml parfüm ( kenzo - lolita )
1 adet nike t-shirt
Tiesto dvd
Özel ufak tefek hediyeler

Nasıl kazandım ;

önce bir lens sevdası ile başladı, sonra site yetkilileri katılımlarıma göre destek olucaklarını belirttiler ve gerisi geldi.

KADINCA.NET SENI SEVIYORUM :)
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2010, 13:55:12 Gönderen: neron54 »

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Kadinca.net ten hediye kazananlar
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2010, 01:03:11 »
Reklama gerek yok. O siteyle bi alakan oldugunu biliyorum, tüm kadınca.net konularını sen açıyosun. Ayrıca bu konunun yeri burası değil
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı merveaktutun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2010, 02:02:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Reklama gerek yok. O siteyle bi alakan oldugunu biliyorum, tüm kadınca.net konularını sen açıyosun. Ayrıca bu konunun yeri burası değil

bu sitenin reklama ihtiyacı olucağınıı sanmıyorum.

site ile bir baglantım önceden belirtmiştim bu sitenin eski üyelerindenim.

konu baslıklarında söylüyorlardı kadinca.net ten hediye kazananlar var mı yok bu sitede diye actım. konunun yeri burası değilse ilgili topic e aktarmasını yapabilirsiniz.

Çevrimdışı esackes

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2010, 02:46:13 »
yani kadınca.net sitesi yarışmalarına katılmak zaman kaybı o zaman, nasıl sadece senin gibi diyalog halindeki üyelerine veriyorlar hediye öyle mi?  :-\

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2010, 08:24:29 »
öyle birşey sözkonusu değil esackes. Ama katılım oranı gözönünde tutuluyor. Emin ol zaman kaybı değil yoksa diğer kazananlar nasıl kazanıyor. hepsi emek harcıyor.

@merveaktutun siteyi tanıtmak adına yanlış yönlendirme yapmayalım. bundan sonra sitenin prestijini sarsacak en ufak hareketinde adli makamlar yetkili olacak. lütfen yazdıklarına dikkat et.

Çevrimdışı merveaktutun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2010, 13:31:12 »
mesajımı okumadan etmeden yorumlar yapılmış. normal çekilişler harici kadinca.net in özel 2 3 günlük hediye çeklişleri oluyor bunlara katıldım.

katılım bazı şeylere fazla değilse ve ben elimden gelen cabayı veriyorsam hakkımla kazanmışımdır.Sitede yazmıyor bir kazanan bir daha kazanamayacaktır diye !!!

--------------------------------------
yani kadınca.net sitesi yarışmalarına katılmak zaman kaybı o zaman, nasıl sadece senin gibi diyalog halindeki üyelerine veriyorlar hediye öyle mi?
--------------------------------------

Örnek bir ürün için 50 yorum yapılması isteniyor sen buna ne yorum yapıyorsun ne farklı bir çalışma ben 50 yorum yapmışım sonuçta bana veya benim gibi katılım şartlarını yapanlar arasında seçiliyor.

Diyalog halinde olan kişiler ile hediyeler,çekilişlere verilen hediyeler ayrıdır bence.Bu sitede var mı yok mu bilmiyorum site sahibi sitesine destek olanlara ek ürünler veriyordur belki !!!

Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın