Gönderen Konu: Balpötüşü| Hediye Trendinden Casus Kapı Çıkartması Hediye(23 Ekim-15 Kasım)  (Okunma sayısı 3047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Kampanyamızın şartları ise şöyle,
-Hediyetrendi sitesine üye olmak.
-Hediyetrendi facebook sayfasına katılmak.
-Facebook sayfamızda bulunan bağlantılardan en az birini facebook profilinden paylaşmak.
-Ekstra 1 çekiliş hakkı için ise kampanya duyurusunu, hediyetrendi facebook sayfasını ve sitesini tanıtan tüm linkleri paylaşmak.
-Paylaştığınız ve duyuru yaptığınız linkleri yorum kısmına ad,soyad ile birlikte yazmak.
-Kampanyamız 15 Kasım 00.00 da bitiyor.Herkese bol şans.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2010, 17:57:15 Gönderen: balpötüşü »
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
14 katılım var eğer artarsa bidaha dönem şeşbeş saat vericez ::)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı aaabbb

• Acemi Kampanyacı
  • **
facebook yok blogda duyursak olmuyor mu?

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
olur tabiki :)

Çevrimdışı aaabbb

• Acemi Kampanyacı
  • **
bloglarda duyurulsa da olur gibi hiç bir ibare yer almıyor da o nedenle sordum.. sadece facebooktan bahsediliyor.. blogları da eklerseniz gereksiz soru sormamış oluruz ;)
 :D

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
ekstra çekiliş hakkı için tanıtım yazısı yazma kısmını bloglardan yapma durumu olur diye düşündüm ve tekrar yazma gereği görmedim.orda facebook grubuna katılmakta var ona bakarsanız ama facebook hesabı olmayanlara dayatma yapmamak adına blog sahibi olarak bazen esnek davranabiliyoruz.yani kimse katılmak isteyip uzaktan bakmasın facebook hesabı yok falan diye ;) bol şans

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
bende katıldım pötüşüüm 14 kişi var sanırım inş. artar
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
inşallah artar stok sorunu yaşamamak adına saate yok dediler.gözüm kaldı oysa o saatte benim ;D

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
18 katılım var 6 gün sonra bitiyor arkadaşlar

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
son gün arkadaşlar