Gönderen Konu: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini  (Okunma sayısı 10373 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SüsLü

• Ziyaretçi
Ynt: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2010, 21:45:07 »
burda şunu bunu söyleyip tüm blogcuları karalamanın luzumu neydi ben onu anlamadım ? bloglara güvenmeyenler katılmasın bi zahmet.herkes görüşünü söylemişse açık açık buyrun bende söyleyeyim bu konu bence bu forumdaki en gereksiz havadan konu.

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2010, 21:50:45 »
ben blogcu değilim ama kampanyalrı çok seviyorum
blogcu arkadaşlarıma güveniyorum hile yapacaklarını sanmıyorum
konularda da internet kampanyalarına tıkladığımda tüm kampanyalar nasılsa gözüküyor bir sıkıntım yok yani
zaten forum listesinde bir giriyorum ordan oraya derken başa dönmem gerekiyor zaten yoksa bulamıyorum ;D
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2010, 23:19:28 »
Aksi taktirde yaptırım uygulamak zorunda kalacağız ...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kendi adıma sıkıntım blog kampanyalarının olması değil.Blog kampanyalarının sürekli üstte tutulması için postlar kasılması..Biraz aslında arkadaşlarımız duyarlı olurlarsa gercekten iyi olucaktır..
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kamile25

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 14 Ekim 2010, 23:47:37 »
Bence guncel olan blog kampanyalari bir konuda toplansin ilk msjda linkleri konsun katilan bu baslik adina katildim yazsin .Boyle konu 1e iner ,.Ayrica blog cularin tanidiklarina verdgni katilmiyorum .

destek olana destek olurum

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 15 Ekim 2010, 00:33:58 »
Arkadaşım blogcu tanıdığına verir vermez benim sorunum değil,ben sorunumu ilk mesajımda anlatmışım.Son 50 konunun 40 tanesi blog kampanyası çıkıyorsa var bi gariplik demektir.Yine diyorum bu post kasan birkaç kişi var,kimse burda üç maymunu oynamasın...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #25 : 15 Ekim 2010, 00:41:06 »
Kendi adıma sıkıntım blog kampanyalarının olması değil.Blog kampanyalarının sürekli üstte tutulması için postlar kasılması..Biraz aslında arkadaşlarımız duyarlı olurlarsa gercekten iyi olucaktır..

Aynen. Kendi aralarında bi rekabet var, kim hangi firmayla kampanya yapmıs kim daha fazla hediye veriyo falan.Benim bloğum senin bloğunu döver hesabı.. Bide kendine ait tüm blog konularını 15-20 saniye arayla üstlere tasıyanlar var. Hepsi alt alta sıralanıyo artık.. Anladık bloğunuz var !  İmkanı varsa blog kampanyalarını görmek istemeyen üyeler o bölümü göremesin. Adminden cevap bekliyorum bu konu hakkında.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #26 : 15 Ekim 2010, 00:50:35 »
nedir sizlerin bu blogculara kastınız anlamış değilim.Sanıyorumkii kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabındasınız ;) OKadar çok blogcu olmak istiyorsanızda bizler sizi tutmayalım.Zaten bu devirde güzel iş yapanlar hiç bir zaman çekilemezmiş burdaki konuda olduğu gibi ;) bu kadar yazıyorum daha devamınıda getirmiycem kimse bana cevap vericem diye de uğraşmasın..Dediğiyle kalır :D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #27 : 15 Ekim 2010, 00:54:23 »
nedir sizlerin bu blogculara kastınız anlamış değilim.Sanıyorumkii kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabındasınız ;) OKadar çok blogcu olmak istiyorsanızda bizler sizi tutmayalım.Zaten bu devirde güzel iş yapanlar hiç bir zaman çekilemezmiş burdaki konuda olduğu gibi ;) bu kadar yazıyorum daha devamınıda getirmiycem kimse bana cevap vericem diye de uğraşmasın..Dediğiyle kalır :D

Kargalar gülme krizi geçirdi... Özellikle koyu olan bölümlere ;D
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2010, 00:56:29 Gönderen: Scorpion »
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 15 Ekim 2010, 00:56:24 »

Kaç yaşındasın sen çok merak ettim.Ben ortada ciğer göremiyorum ki uzanmaya çalışayım.Blogcu olmak istesem çoktan blog açardım.Olayı kişisel tartışmaya çekerek asıl konuyu dağıtmaya çalışıyorsunuz farkındayım ama yönetimin bizim derdimizin ne oldugunu anladığını ve size en yakın zamanda bir önlem alacağından kuşkum yok.

Çevrimdışı e.doğan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #29 : 15 Ekim 2010, 01:05:15 »
bence her blogcunun 1 adet konu acma hakkı olsun o konuda tüm konularını açsın
son zamanlarda cidden böyle bir durum var konuyu açan kişi 10 konusuna birden yorum yazmış tüm sayfa blogla dolmuş