Gönderen Konu: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini  (Okunma sayısı 10374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SüsLü

• Ziyaretçi
Ynt: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini
« Yanıtla #50 : 16 Ekim 2010, 00:42:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Başlık ilgi çekmek içindi.Tepkimi gayet iyi anlatıyor,forumun her yerinden blog kampanyası çıkıyor.Biraz budamak lazım artık ;D
her yerinden değil sadece blog kampanyaları bölümünden çıkıyor.her kampanyanın kategorisi ayrı farkındaysan.ayrıca budamak falan dalga geçer vari tavırların hoş olmadı ufuk.rahatsızlığını bende anlıyorum ama üstte bi konuya değindim fark ettiysen

bende internet kampanyaları kısmını sevmiyorum o zaman onlarda tek başlıkta toplansın olurmu ? olmaz. xx de facebook kampanyalarından rahatsız oluyor o zaman oda tek başlıkta toplansın o olurmu oda olmaz ? bu konuda yapılacak her müdehale sadece blog sahiplerini üzer bence.kırıcı olmanın bi luzumu yok.

Çevrimdışı nilgün27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #51 : 16 Ekim 2010, 08:37:31 »
bencede tekbir konu altında blogarın toplanması hiç de iyi olmaz :-\
çoğu kişi zaten bloglardan kazanıyor oylamalı 100. 200. ,,,,, katılımlarla haklı olarak uğraşmak istemeyen kampanyacılar bloglardan kısa zamanda ve daha kolay hediye kazanma şansı yakalayabiliyorlar
yorum yazma konusuna gelince son gün yaklaşınca mecburen hatırlatma yapılıyor ve katılanlarda mecburen hangi kampanyaya katıldıklarını unutmamak adına yorum yazıyorlar bundaki garipliği anlamadım ben  :-\ha her blogcu her kampanyasını tek başlıkta toplasın derseniz o olur.hem blogcular da daha rahat ilgilenir kampanyalarıyla.
sadece bloga takmak da neden anlamadım
mesela internet kampanyların günlerce aylarca bir konu süreyip gidiyor avonda olduğu gibi hangimiz dedik bu konuyu kaldırın çok kastı diye.ayrıca arkadaşlarına kazandırıyorlar lafı da çok çirkin sonuçlarda belli kimlerin ne kazandığı ve ne kadar çok vede farklı kişilerin kazandığı madem ki konuyu açan arkadaşın derdi sadece forumdaki son mesajlar
o halde niye böyle karalama yapmaya çalıştığınada anlam veremedim doğrusu ???

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #52 : 16 Ekim 2010, 09:05:47 »
ben hiç şikayetçi deilim bu durumdan açıkcası ama şöyle bir şey yapılabilir her blog sahibi tek konu altında kampanyalarını yayınlarsa sayı azalır diye düşünüyorum ben o zaman rahatsızlıkta olmaz heralde
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı cicikan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #53 : 16 Ekim 2010, 10:19:10 »
valla ben foruma girince hiç son msjlara bakmıyorum foruma girip incelemek isteyen ilgilendiği bölüme bakar ben blog kampanyası sonuçlar ve internet kampanyalarına girip bakıyorum... İlgilenen kişi girer aradığına bakar çıkar bloglara neden bu kadar takdınız anlamadım... Sonuçta her konun altına msj yazılabiliyor eski konular bile bazen öne çıkabiliyor biten kampanyalar bile bazen onlara takmıyorsunuz güncel blog kampanyalarına mı takıyorsunuz...

Tanıdıklarına çıkaran blog sahipleri var ise onları da açıkça söyleyin kampanyalarına katılmayalım boşuna o zaman ben bilmiyorum çünkü benim de blogum var kampanya düzenliyorum hiç bir zaman haksızlık yapmadım... Karalarken insanların aklında şüphe bırakmayın...

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #54 : 16 Ekim 2010, 10:20:47 »
dün tek başlık altında topladım ben ve daha iyi katılım oldu çünkü her kampanya en az 15 gün sürüyor öyle olunca son sayfalara düşüyor başlık ve katılım az oluyor ama şimdi tek başlıkta tüm kampanyalar olunca daha iyi oldu ben böyle devam edecem eğer site açısından sorun yoksa

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 16 Ekim 2010, 12:38:06 »
ya ben anlatamıyorum galiba tek konuda 10 kampanya başlığı olurmu benim yeri geliyor bloğumda max 15 kampanyam oluyor ben bunları tek konuda toplayamam ben foto ekliyorum ayrıca 15 kampanya linki 15 te foto olsa sayfam ne hale gelir düşünün artık.bencillik ya bencillik başka bişey değil !

girerim hangi kampanyaya bakmak istersem bakarım son mesajları takip etmekte neymiş.bence birilerinin niyeti eylence olsun diye forumu kısa bi süreliğinede olsa karıştırmaktı kimse kusura bakmasın bu kadarda net konuşuyorum.ben bu konudan artık rahatsız olmaya başladım.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #56 : 16 Ekim 2010, 19:43:24 »
Evet amacım forumu karıştırmaktı,çok da başarılı oldum,kendimi tebrik ediyorum,kıskançlık egom bi nebzede olsa normal düzeye indi ;D

Tövbe yarabbim yaa siz konuyu açana saldırınca ben de ona göre mesajlar yazdım.Kimseyle derdim yok,konuları da ilgili bölümden takip etmiyorum,son mesajlardan takip ediyorum.Benim de tarzım bu,fikrinizi güzelce söyleyecekseniz söyleyin,yönetim de kararını versin en kısa zamanda.

Çevrimdışı sevda yağmuru

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #57 : 18 Ekim 2010, 11:13:11 »
blog kampanyaları ayrı bir bölümde,diğer kampanyalar ayrı bir bölümde sonuçta,okuma yazması olanlar nereye bakıp bakamayacağını bilirler,kim nereye isterse oraya katılsın.herkes özgürdür.kalkıp ta blog sahplerini karalamaya hakkı yok kimselerin.bizler memnunuz gayet blog kampanyalarıdan.ayrıca hediyenin büyüğü ve küçüğü diye bişey söz konusu değildir.azına kanaat edemeyen çoğuna ulaşamaz.blog hedyeleri de azımsanacak ödüller de değil bu arada...