Gönderen Konu: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini  (Okunma sayısı 10370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini
« : 14 Ekim 2010, 17:34:09 »
Merhaba arkadaşlar eskisi kadar kampanyalara katılmasam da ara sıra siteyi ziyaret ediyorum ve birşey dikkatimi çekmeye başladı.Site tamamen blog kampanyalarıyla dolmuş durumda.Son gönderilen mesajlara giriyorum ve hep blog kampanyalarına rastlıyorum.Son mesajı yazan kişilerde hep aynı,tamam blogunuz var kampanya düzenlediniz,katılım da çok olsun istiyorsunuz da biraz da anlayışlı olun.Güzel kampanyalar sayenizde kaynayıp gidiyor ya da bizim için vakit kaybı oluyorsunuz.

Ya da adminim, başlıkta yazdığım ismi koy sitenin ismine.Ne dersin daha hoş olmaz mı:P

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hergün Blog Kampanya Yapalım Sitenin İsmini
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2010, 17:36:28 »
hepsine katıl sen de  ;) kim engel oluyor ki?
moustache pig :D

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2010, 17:42:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Merhaba arkadaşlar eskisi kadar kampanyalara katılmasam da ara sıra siteyi ziyaret ediyorum ve birşey dikkatimi çekmeye başladı.Site tamamen blog kampanyalarıyla dolmuş durumda.Son gönderilen mesajlara giriyorum ve hep blog kampanyalarına rastlıyorum.Son mesajı yazan kişilerde hep aynı,tamam blogunuz var kampanya düzenlediniz,katılım da çok olsun istiyorsunuz da biraz da anlayışlı olun.Güzel kampanyalar sayenizde kaynayıp gidiyor ya da bizim için vakit kaybı oluyorsunuz.

Ya da adminim, başlıkta yazdığım ismi koy sitenin ismine.Ne dersin daha hoş olmaz mı:P
seninle aynı görüşteyim
1 aydır hiçbir kampanyaya katılmadım ama foruma arada bir uğruyorum son mesajlar sürekli blog kampanyalarından
o yüzden soğuyorum forumdan da

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2010, 17:49:47 »
hepsine katıl sen de  ;) kim engel oluyor ki?

Büyük düşün büyük yaşa felesefiyle yaşıyorum.Küçük hediyelerle işim yok,girmediğim iki bölümden biri numuneler diğeri de bu blog kampanyaları.Haa çoğu blogcu da hediyeleri tanıdığına veriyor,yakından tanıdıklarım var ;D

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2010, 17:53:31 »
Bunun büyük düşünmek ile alakası yokki... Sen katılmıyo olabilirsin ama ilgi yoğun bu kampanyalara ben çoğuna katılıyorum mesela ve verilen hediyelerde küçümsenek hediyeler değil gerçekten bakmadığın belli.. Ve tanıdığa vermemeselesine gelince o blogcu ile Allah arasında biz güvenip katılıyoruz ve sanmıyorum hepsinin bunu yaptığını..

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2010, 17:58:51 »
tanıdıklarına verenleri bende biliyorum hatta mumcu örneğinde olduğu gibi kulağımla duyduğumda oldu :) ufuk blog kampanyalarını niye küçümsedinki bir sakız için bile katılmadıkmı zamanında kampanyalara.forumun adı kampanya bloglardakide bu isme uygun sakınca yok bence.misal bende oyunlu kampanyaları haz etmiyorum ama orda saatlerce hile yaptın yapmadım  muhebbeti oluyor biz hoş görüyoruz sizlerde buna laf etmeyin  ;) :D
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2010, 17:59:46 »
benim blogum olduğu halde bende son gönderilen mesajlara baktığımda hep blog kampanyalarını görüyorum ve bu diğer kampanyaları arada kaynatıyor gibime geliyor. Daha öncede yazmıştım foruma öneri olarak , keşke mesajlarını görmek  istemediğimiz konuları işaretleme gibi bi seçeneğimiz olsaydı...

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2010, 18:00:14 »
Bunun büyük düşünmek ile alakası yokki... Sen katılmıyo olabilirsin ama ilgi yoğun bu kampanyalara ben çoğuna katılıyorum mesela ve verilen hediyelerde küçümsenek hediyeler değil gerçekten bakmadığın belli.. Ve tanıdığa vermemeselesine gelince o blogcu ile Allah arasında biz güvenip katılıyoruz ve sanmıyorum hepsinin bunu yaptığını..

İlginin yogunlugunu şurdan anlıyoruz.

x blogcunun aktif olarak 5 kampanyası var,x arkadaş sonra gidip 5 kampanyasını birden güncellemek için üst üste konularına mesaj yazıyor.

İkincisi şurdan anlıyoruz.

Y kampanyacısı blog kampanyaları bölümüne girip tüm blog konularına katıldım şeklinde mesaj yazıyor.

Gerçektem büyük ilgi var.

Alınacak önlem. X lere konularını güncellediklerinde ceza verirsin.

Y lere de her kampanyaya katıldım derse ceza verirsin.

Ya da hiçbirini yapmaz sitenin adını değiştirirsin.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2010, 18:03:56 »
yoğun ilgi derken ben onu kastetmedim kampanyaya katılanlardan bahsediyorum hepsine 40-50 nin üzerinde katılım oluyo genelde..

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #9 : 14 Ekim 2010, 18:05:36 »

İlginin yogunlugunu şurdan anlıyoruz.

x blogcunun aktif olarak 5 kampanyası var,x arkadaş sonra gidip 5 kampanyasını birden güncellemek için üst üste konularına mesaj yazıyor.

İkincisi şurdan anlıyoruz.

Y kampanyacısı blog kampanyaları bölümüne girip tüm blog konularına katıldım şeklinde mesaj yazıyor.

Gerçektem büyük ilgi var.

Alınacak önlem. X lere konularını güncellediklerinde ceza verirsin.

Y lere de her kampanyaya katıldım derse ceza verirsin.

Ya da hiçbirini yapmaz sitenin adını değiştirirsin.

bence x ler konu güncellemekte haklı çünkü konular unutuluyor ve her güncellemeden sonra mutlaka katılım oluyor.
y lerde katıldığı kampanyaları takip edebilmek için konuya katıldığını yazıyor.

her ikiside haklı bence. bu konuları mesajları görmek istemeyen ''z''lerde çok haklı bence. herkes haklı aslında :D
buna başka bi çözüm bulunmalı.
pötüşünde dediği gibi benimde hiç ilgimi çekmeyen konular var bende onlara yazılanları görmek istemiyorum :-X