Gönderen Konu: Yine Fakeciler Kazandı  (Okunma sayısı 3121 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yine Fakeciler Kazandı
« Yanıtla #20 : 12 Ekim 2010, 23:30:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kendi adıma yazınızdaki ee çalışan kazanıyor lafına en çok takıldım..Bbundan önceki her konuya bakıldığında sizde biliyorsunuzki arada kalıyorum.Çünkü bir oyunda hile oldumu o kişiyi ilk teşhir eden siz oluyorsunuz.Ve ardından üstüne gidende tabiki.. Buradaki konuda ise sahte hesaplarla kazananlara karşı bir haykırış vardı ama sizin tepkiniz bu şekilde olunca(ilk defa) benim tarafımdan dikkat çekti.Diğer yorumlar bana ait değil o anlık şaşkınlığımla ilk aklıma gelenleri yazdım vede yazınız dedğim gibi normalde hile yapanlara karşı davranışınızdan farklıydı buna istinadendi..
Haklısınız, kötü durmuş orada. Aslında o kısım uzun bir cümlenin kalıntısı.  O yazıyı ilk yazdığımda devamını getirip bu yolu kötülemiştim. Sonradan değiştirdim ve bir daha da bütün olarak okumadım. Yanlış anlaşılmasının sebebi bu bence.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Yine Fakeciler Kazandı
« Yanıtla #21 : 12 Ekim 2010, 23:33:48 »
demi diazem sana katılıyorum .
arkadaş bahsettiğimiz kitle içine giriyor demekki
fakecileri koruyor.yarası olan gocunmaz sanırım  meyvesini toplucakmış dikkat ette meyve toplucam derken öbür dünyada ah alırken o meyvelerin altında kalma .kimse kurtaramaz sonra cıkamazsın  ;D

Helal olsun size. Hemen yaftayı yapıştırıyorsunuz. Yazılarınızdan anladığım kadarıyla ahlaki düşüncelerinizi dini temeller üzerine dayandıran bir insansınız. Peki beni tanımadan etmeden, hilekar güruha dahil etmeniz suizan olmuyor mu?

Auda edebiyatmı okuyosun ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld