Gönderen Konu: Yine Fakeciler Kazandı  (Okunma sayısı 3122 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Ynt: Yine Fakeciler Kazandı
« Yanıtla #10 : 11 Ekim 2010, 14:11:19 »
bişey olacağnı sanmam ama destekledim sizi
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2010, 18:18:36 »
bugün bana yarın sana herkesin hakkını yiyor olmaz ama o kadar emek harcadık dil döktük bazen terslendik beğeni isterken o zaman bizde 100 fake hesap açalım körler sağırlar birbirini ağırlar hesabı kul hakkı bu dünyada soramazsak diğer dünyada var nerde onu düşünen  >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2010, 18:21:41 »
Fake nickleri ve face adreslerini buraya yazalım,herkes bilsin.

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2010, 22:51:04 »
Facebook'da kampanya yapmak çok mantıksız.  Binlerce fake profile sahip hesaplar biliyorum. Ve yarışmanın aradığı minimum bilgiler hepsinde doldurulmuş. Bunların bir kısmı amatör bir kısmı pro.  Yani elemanın teki zamanında uğraşıp yapmışsa diyelim 1000 tane profil. Onun meyvelerini elbette ki toplayacak.  Eee çalışan kazanıyor.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2010, 10:39:18 »
Facebook'da kampanya yapmak çok mantıksız.  Binlerce fake profile sahip hesaplar biliyorum. Ve yarışmanın aradığı minimum bilgiler hepsinde doldurulmuş. Bunların bir kısmı amatör bir kısmı pro.  Yani elemanın teki zamanında uğraşıp yapmışsa diyelim 1000 tane profil. Onun meyvelerini elbette ki toplayacak.  Eee çalışan kazanıyor.

Hileyle savaşıyorum diyen birinin gelipte hileyi yapanları savunması ne kadar mantıklı.. Onca kişiye onca laf atıyorsun, bu durumda atmıyorsan özel  bir durumun var demekki..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2010, 10:43:00 »
demi diazem sana katılıyorum .
arkadaş bahsettiğimiz kitle içine giriyor demekki
fakecileri koruyor.yarası olan gocunmaz sanırım  meyvesini toplucakmış dikkat ette meyve toplucam derken öbür dünyada ah alırken o meyvelerin altında kalma .kimse kurtaramaz sonra cıkamazsın  ;D

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2010, 10:55:35 »

Bravo size bizde boşuna emek harcayalım,millet işin kolayını bulmuş.

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 12 Ekim 2010, 22:28:45 »

Hileyle savaşıyorum diyen birinin gelipte hileyi yapanları savunması ne kadar mantıklı.. Onca kişiye onca laf atıyorsun, bu durumda atmıyorsan özel  bir durumun var demekki..
Sözlerim yanlış anlaşılmış sanırım.  Yukarıdaki parafda hileyi nerede savunmuşum anlamadım. Sabahtan akşama kadar profil açan adam elbette bunun meyvelerini toplar. Ahlaki yönden değerlendirmedim ki ben durumu. Ayrıca destek falan da vermedim. Sadece bu durumun facebook ile müsemma hale geldiğini ima etmeye çalıştım aslında.  Ahlaki yönden tabii ki karşıyım. Fakat bunun önlemi yönündeki çaresizliğe de dem vurmak istedim. Yani ne yapalım? Şikayet mekanizması bir sonuç vermiyor.

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 12 Ekim 2010, 22:31:57 »
demi diazem sana katılıyorum .
arkadaş bahsettiğimiz kitle içine giriyor demekki
fakecileri koruyor.yarası olan gocunmaz sanırım  meyvesini toplucakmış dikkat ette meyve toplucam derken öbür dünyada ah alırken o meyvelerin altında kalma .kimse kurtaramaz sonra cıkamazsın  ;D

Helal olsun size. Hemen yaftayı yapıştırıyorsunuz. Yazılarınızdan anladığım kadarıyla ahlaki düşüncelerinizi dini temeller üzerine dayandıran bir insansınız. Peki beni tanımadan etmeden, hilekar güruha dahil etmeniz suizan olmuyor mu?

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : 12 Ekim 2010, 22:36:31 »
Kendi adıma yazınızdaki ee çalışan kazanıyor lafına en çok takıldım..Bbundan önceki her konuya bakıldığında sizde biliyorsunuzki arada kalıyorum.Çünkü bir oyunda hile oldumu o kişiyi ilk teşhir eden siz oluyorsunuz.Ve ardından üstüne gidende tabiki.. Buradaki konuda ise sahte hesaplarla kazananlara karşı bir haykırış vardı ama sizin tepkiniz bu şekilde olunca(ilk defa) benim tarafımdan dikkat çekti.Diğer yorumlar bana ait değil o anlık şaşkınlığımla ilk aklıma gelenleri yazdım vede yazınız dedğim gibi normalde hile yapanlara karşı davranışınızdan farklıydı buna istinadendi..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...