Gönderen Konu: farmasi  (Okunma sayısı 23634 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Farmasiye kayıt olanlara hediye
« Yanıtla #20 : 30 Eylül 2010, 17:30:58 »
benim firmamın adı oriflame...50 senelik bir firma...%100 bitkisel ürünlere sahip..bu anlamdada türkiye dahil 63 ülkenin sağlık bakanlığından onayı var....doğrudan satış derneği üyesi....parfümleri ozon tabakası ile dost...ambalajlar geri dönüşüm....bir ürün kataloğa konulmadan önce 5 sene gönüllü kişiler tarafından test ediliyor....arkadaşlar önce bizim memnun kalmamız lazımki firmamızdan...ürünlerden doğru satışı yapalım...firmada bence bu saydığım maddeler çok önemli...ben güzel kazanıyorum...firma biraz oriflame benzeri sistemde...15 eylülde 15 tl.ye üye oldum...satış dışında 40 tl.prim kazandım..(2 üyem vardı)şimdi 14 üyem var...ürünlere çok güveniyorum...ben ve kullananlar çok memnunuz...üstelik bu ay üyelik 1 tl....her 2 üye+100er bp siparişe buharlı ütü....sonraki 2 üye+100er bp sipariş saç düzleştirici..düşünürseniz mesaj yazabilirsiniz..

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2010, 21:13:39 »
canım oriflame yada avon satan o kadar çok kişi var ki... kimi görsem bunlardan birine üye. Bende daha önce bunlardan birine üyeydim. Evet satış açısından artık bilindikleri için iyi satış yapılıyor. Ama üyelik için aynı şeyi söyleyemem. Herkes üyezaten. Millet ' aman yine Avon mu,Oriflame'mi ! diyor. Farmasi yeni olduğu için daha çok ilgi çekiyor. Üye potansiyeli çok yüksek.  Prim kazanmak isteyenler için çok büyük bir fırsat. Biz ilklerdeniz bu anlamda birkaç ay sonra herşey çok güzel olacak:)

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 01 Ekim 2010, 15:37:55 »
bence danışman olarak önce ürünü deneyip memnun kalmamız gerekir...sırf ürün satalımda para kazanalım olmamalı aklımızda...ben şahsen memnun olmadığım ürün yada ürünleri ne kullanırım nede satarım..farmaside başarılı bol kazançlı günler dilerim size..yeni diye tutacak diye bir şey yok...kalıcı köklü ve sağlam firma olması çok önemli...yinede düşünen olursa ben burdayım:)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Farmasi ilk zincir
« Yanıtla #23 : 02 Ekim 2010, 01:44:02 »
Arkadaşlar biliyorum bu isimle bir konu daha var ama o eylül ayı bilgilerini içeriyor. Benim mesajım daha genel.  Farmasi Avon ve Oriflame gibi networking çalışan bir sistem.. Ama onlardan farkı % 100 Türk malı olması ve 1 temmuzdan beri bu şekilde satış yapıyor olması. Yani yeni yapılanıyor ve biliyorsunuz ki bu tarz sistemlerde ilklerden olmak önemli. Bizler zincirin ilk halkalarıyız. Birçok kişi Avon ve Oriflame'dan buraya kayıyor. Onlardan son halka olmaktansa burada ilk halka olmak istiyorlar. Eğer üye olmayı düşünenler varsa bana ö.m. ile ulaşıp gerekli bilgleri alabilirler. Sitesinden form doldurduğunuzda hiç tanımadığınız kişilerin danışmanı olacaksınız. Ama bizleri zaten burada bilen biliyor. Ulaşılamama gibi bir durum söz konusu değil. Bu da büyük bir avantaj. Kar marjı % 33 ama bizim amacımız primle çalışmak.Gelin birlikte kazanalım...
dileyen Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin a da mail atabilir.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #24 : 02 Ekim 2010, 01:47:04 »
danışman olarak tüm numunelerini denedim ve memnum kaldım özellikle maskara ve siyah kapaklı ruj bizim firma ürünlerine çok güveniyor ve çok iyi bir potansiyel oluşacağına inanıyor yenilik herzaman için iyidir ayrıca bizim firmamız %100 türk sermayeli bir firma bunuda göz önüne larak düşünmeliyiz saygılar
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: Farmasi ilk zincir
« Yanıtla #25 : 02 Ekim 2010, 01:49:21 »
evet haklsın arkadaşım yıllardır bu formda yanyanaydık form arkadaşlarımızla şimdi ise bu zincirde beraber kazanmak için yola çıkmalıyız ilk halkalar kurulurken neden benim form arkadaşlarımda yer almasın bu konu için lütfn iletişime geçin yeni yapılanan bir firmada hep  birlikte yol alalım
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #26 : 02 Ekim 2010, 16:18:59 »
firmayı biliyorum ..dediğim gibi bende kayıt oldum..(ve çıktım)ilk dikkatimi çeken %100 türk sermayeli oluşuydu...ama bunun dışında ürünlere güven çok önemli...içeriğini biliyormusunuz bu çok önemli...herkese bol kazançlar:)

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #27 : 02 Ekim 2010, 17:10:21 »
teşekkürler sizede hayırlı bolkazançlar çağan bey

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #28 : 03 Ekim 2010, 10:48:49 »
çağan oğlumun adı...:))ben bir anneyim:)

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2010, 23:22:00 »
prdn :) üye adından esinlenerek hitap ettim