Gönderen Konu: farmasi  (Okunma sayısı 23565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ynt: Farmasi ilk zincir
« Yanıtla #30 : 05 Ekim 2010, 20:12:21 »
üyelik ücreti 24 ekime kadar 2 tl ye düşürülmüştür,bilginize:)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ynt: Farmasi ilk zincir
« Yanıtla #31 : 07 Ekim 2010, 22:22:44 »
Evlilik hazırlığı yapan arkadaşlar,FARMASİ'nin 35 parçalık çeyiz setini gördünüz mü :D
Çantasıyla birlikte,içinde 1 adet parfüm fondoten, ruj,göz kalemi,maskara,oje.......
neleeeer neler var.... hemde % 60 indirimli:)
merak edenler mesaj atın...

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ynt: farmasi
« Yanıtla #32 : 29 Ekim 2010, 16:34:24 »
ilk primimi almaya hak kazandım :)  en az 40 tl yatar herhalde:)

Çevrimdışı taskinselda

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 30 Ekim 2010, 13:52:02 »
bende farmasiye yeni üye oldum uye olmak ısteyenler ıletısıme gecebılırler her turlu destek verılır

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 31 Ekim 2010, 05:19:55 »
karalama maksadında söylemiyorum bizzat ürünleri alanlardan gördüm ayrıca blog kampanyamdanda gönderilmişti.ürünler aşırı derecede kalitesiz..ambalajları çok adi bi kere.çantamda taşıdığım far resmen tuzla buz olmuş durumda  :) 4 lü bi farı daha gelmişti blogtan bana üzerindeki yazılar ve siyah çerveve kendi kendine silinmiş o kadar eski duruyor ki oysa toplasan 5-6 kere anca kullandım. far ve allıkların kokusu bi acaip..ben avonu hiç sevmem ama itiraf etmeliyimki avon farmasiden %85 daha kaliteli.parfümlerine zaten diyecek bişey yok 15 dk bile kalmıyor.sadece satış yapmak için uğraşmak yerine bence ürünler hakkındaki gerçek yorumlarınızı insanlarla paylaşın arkadaşlar.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 31 Ekim 2010, 16:23:31 »
süslü bu şekilde bir yorumu ilk defa senden duydum,ürünlerinden ben kendime de aldım özellikle fondotenleri mükemmel, satış yaptığım kişiler farlarından ve likit rujlarından çok memnun. ayrıca müşteri hizmetleri şikayetlerle çok ilgileniyor. benim ufak bir problemim olmuştu( - ki ürünlerle alakalı değil )  mail attım hemen dönüş yaptılar.Ben avon temsilciliği de yaptım ürünlerini çok iyi biliyorum herkes şikayet edip duruyor eski kalitesinden eser yok. iyi olsaydı ona devam ederdim zaten.

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 06 Kasım 2010, 14:36:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
süslü bu şekilde bir yorumu ilk defa senden duydum,ürünlerinden ben kendime de aldım özellikle fondotenleri mükemmel, satış yaptığım kişiler farlarından ve likit rujlarından çok memnun. ayrıca müşteri hizmetleri şikayetlerle çok ilgileniyor. benim ufak bir problemim olmuştu( - ki ürünlerle alakalı değil )  mail attım hemen dönüş yaptılar.Ben avon temsilciliği de yaptım ürünlerini çok iyi biliyorum herkes şikayet edip duruyor eski kalitesinden eser yok. iyi olsaydı ona devam ederdim zaten.

herkesin kendi görüşü avon sana kalitesizdir bana göre kaliteli.yinede bana göre farmasi çok çok kalitesiz.özellikle ambalajları ve parfümleri.savunma yapmana gerek ben görüş bildirdim.ben böyle dedim diye burdaki herkes farmasiyi bırakacak diye bişey yok  ;)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 06 Kasım 2010, 19:14:49 »

herkesin kendi görüşü avon sana kalitesizdir bana göre kaliteli.yinede bana göre farmasi çok çok kalitesiz.özellikle ambalajları ve parfümleri.savunma yapmana gerek ben görüş bildirdim.ben böyle dedim diye burdaki herkes farmasiyi bırakacak diye bişey yok  ;)
savunma yapmak için yazmamıştım,sen görüşünü bildirmişsin,ben de kendi görüşümü yazdım, isteyen kullanır isteyen kullanmaz herkesin kendi bileceği şey sonuçta :)

Çevrimdışı catpat07

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 06 Kasım 2010, 19:19:04 »
kargaya yavrusu sahin gibi gözükürmüş :) gereksiz yere konuyu uzatmanıza gerek yok bence :)
:)

Çevrimdışı nil22

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • YENİ KAZANÇ KAPINIZ
« Yanıtla #39 : 29 Mart 2011, 16:28:24 »
denizliden bende farmasi danışmanı oldum kendi ekibimi yavaş yavaş kurmaya başladım sorunuz varsa alabilrim bilgilendirme isterseniz seve seve yardımcı olurum
ürünler gferçekten kalitesi şu anda 6 adet ojeye inanılmaz kampanya war 13lira satışı üye olduğunuz takdirde ekstra indirim var
ayrıca 2. siparişinizdede yine ekstra 10tl indirim var
her ay sipariş werme gibi zorunlulukta yok istedğin zamn 65fpik ürün topla wer siparişini
130liraya  şirket şu anda çok güzel bi indirm yapmış kendilerince 10 12parça ürün koymuşlar çok fahiş fiyatlara satışa sunulmuş en basitinden J'ADOR parfümün birebir kopyası(orjinalin kulldığım için biliyorum) SENSANATİONAL die bi parfüm 13lira(nrmal satış fiyatı45)
ya da diğer parfümler erkk ve bayan
allık1alana 1bedava olyor ve 15 lira bu da eder tanesi 7,5lira
hepsinden birer tane seçiyoruz

parfümler birebir orjinal kopyası ve gerçekten güzel kokuları seçmişler
ilgilenen arkadaşlara her türlü yardımcı olurum buradan msj atabilirler yada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin a ekleyebilriler