Gönderen Konu: LCW Seninle  (Okunma sayısı 5764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
LCW Seninle
« : 29 Ağustos 2010, 04:48:07 »
LC WAIKIKI SENİNLE
Boyunuz çok uzun ya da çok kısa, hamilesiniz, göğüsleriniz bedeninize göre çok büyük, basenlerinizi bir türlü saklayamıyorsunuz, diz kapaklarınız hoşunuza gitmiyor... Bir türlü nasıl giyinmeniz gerektiğini bilemiyor ve size yakışan kıyafeti bulamıyorsunuz. Unutmayın, herkes için ideal olan bir stil mutlaka vardır. LC Waikiki ile stilinizi yeniden yaratmak için bize başvurun, Ekim sayımızın yıldızlarından biri siz olun.

Sorunlarınızı diyetisyen ya da plastik cerrah ile çözümlemek zorunda değilsiniz. Çünkü doğru bir stil, tüm kusurlarınızı kapattığı gibi gerçek sizi ortaya çıkarabilir. Peki yeni bir ‘siz’ olmaya ne dersiniz? Seninle dergisi, LC Waikiki ile birlikte muhteşem bir organizasyon gerçekleştiriyor ve size en uygun stili belirliyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu organizasyonumuza aşağıdaki web siteleri aracılığıyla ya da dergideki katılım formunu doldurarak bir boy fotoğrafınızla birlikte başvurun. İstanbul’da günübirlik misafirimiz olun. LC Waikiki’nin stil danışmanları size en uygun stili belirlesin. Modadaki renkleriniz, modelleriniz ve tarzınız uzmanlar tarafından ortaya çıkarılsın. Sonrasında yeni ‘siz’i fotoğraflayalım ve sayfalarımızda yayınlayalım. O gün tarzınıza uygun olarak giydiğiniz tüm kıyafetler de LC Waikiki’nin hediyesi olsun. Başvurularınızı, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adreslerindeki katılım formunu doldurarak ya da Seninle dergisi Eylül sayısındaki katılım formunu doldurup Seninle dergisine posta yoluyla ulaştırarak yapabilirsiniz.

SON KATILIM TARİHİ 10 EYLÜL 2010
NOT: Ulaşım masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
Ynt: LCW Seninle
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2010, 04:49:14 »
istanbulda oturanlar ne şanslı >:(

Çevrimdışı derya.

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://gelincikcicegim.blogspot.com/
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2010, 08:51:12 »
istanbulda oturanlar için güzel bir kampanya olmuş :)

Çevrimdışı denizim

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2010, 22:47:42 »
herne verirlerse versinler hiç önemli değil... artık yeni sahibi  LEYLA ZANA yani yaptığımız alışverişlerden kazandıkları nereye gidecek malum ben artık hiçbir ürününü satın almam...... vatanseverlerde aynen benim gibi bitirdiler alışverişi....araştırın arkadaşlar   bu insanlara destek vermeyelim....

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2010, 02:36:59 »
herne verirlerse versinler hiç önemli değil... artık yeni sahibi  LEYLA ZANA yani yaptığımız alışverişlerden kazandıkları nereye gidecek malum ben artık hiçbir ürününü satın almam...... vatanseverlerde aynen benim gibi bitirdiler alışverişi....araştırın arkadaşlar   bu insanlara destek vermeyelim....

yaklaşık 2-3 seneden beri böyle bi söylenti var.Ama lcw açıklama yapmıştı zamanında o şahısla bi alakamız yoktur diye..Bunlar karalamak için söylenen şeyler.Çamur at izi kalsın hesabı.Bilginiz olsun...
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2010, 02:38:55 »
herne verirlerse versinler hiç önemli değil... artık yeni sahibi  LEYLA ZANA yani yaptığımız alışverişlerden kazandıkları nereye gidecek malum ben artık hiçbir ürününü satın almam...... vatanseverlerde aynen benim gibi bitirdiler alışverişi....araştırın arkadaşlar   bu insanlara destek vermeyelim....

yaklaşık 2-3 seneden beri böyle bi söylenti var.Ama lcw açıklama yapmıştı zamanında o şahısla bi alakamız yoktur diye..Bunlar karalamak için söylenen şeyler.Çamur at izi kalsın hesabı.Bilginiz olsun...

+1

Rakip markaların iftirası. Vatanını seven insanlar adidas nike puma alsın paraları israile amerikaya gitsin, Türkiyede üretilip parası Türkiyeye kalan markalardan alışveriş yapmayın sakın vatanseverler  ;D
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2010, 02:40:33 Gönderen: Scorpion »
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2010, 10:12:42 »
istanbulda oturanlar ne şanslı >:(
Kampanya İstanbul içinde olanlar için bir özellik taşımıyor ki.İstanbul dışındaysan daha iyi hem İstanbula geliyorsun hem de ulaşım masraflarını Lcw karşılıyor. :)

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2010, 17:42:29 »

körü körüne herşeye inanmak bu olsa gerek.
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2010, 11:35:24 »
bu söylenti uzun süredir var ve lcw nin basın açıklamasıda nette mevcut...araştırırsanız gerçek sahibinin kim olduğu yazıyor

kimseyi araştırmadan yargılamamak gerekiyor

Çevrimdışı ny3579

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 31 Ağustos 2010, 17:21:43 »
Lütfen kulaktan duyma laflarla kimseyi karalamayalım araştırıp öğrenelim öyle bişey yok biara çok alışveriş yapılıyor diye bim ede atılmıştı bulaf ama ne bim nede LCW leyla zananın değil buna garanti verebilirim size gönül rahatlığıyla alışveriş yapın lcw nin sahibi yardımsever biri büyük yardımlar yapıyor bunu bilin