Gönderen Konu: Kanaltürk Tekne Turu Hediye Ediyor  (Okunma sayısı 5735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mahsun72

• Deneyimli Kampanyacı
Kanaltürk Tekne Turu Hediye Ediyor
« : 07 Ağustos 2010, 16:31:28 »
Az önce TV'de gözüme çarptı Kanaltürkün Dolu Dolu Anadolu programının sonunda soracakları soruya doğru cevap veren kişiye ayvalıkta tekne turu +yemek  hediye ediyor. Ayvalıkta olanlar içinmiş bu arada

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
Ynt: Kanaltürk Tekne Turu Hediye Ediyor
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2010, 09:41:24 »
AYvalıkta tekne Turu 20-35 arasıydı en son :D
Ama cok guzel tavsiye ederim. balık karpuz aksama kadar bir sürü ada geziyorsun. En güzelide yediğin karpuzların kabuklarını tavşan adasına kadar saklarsan ayaklarının yanına kada 30 tavşan geliyor :D
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
  • Şizofrenik söylemler diyerek başlama nedenim bu
    • moonlight
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2010, 11:52:15 »
tekne turu biletleri 20 tl yemek meyve ve animasyon :D
Ne yapsak? Gitsek mi acaba bu köyden?

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
    • moonlight
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2010, 11:53:38 »
valla buraya gelin ben hepinizi bedava çıkartırımki yarışmaya katılmanıza gerek yok :D

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2010, 14:48:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
valla buraya gelin ben hepinizi bedava çıkartırımki yarışmaya katılmanıza gerek yok :D

Ora Nere Gelelim :D
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
    • moonlight
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2010, 00:49:31 »

Ora Nere Gelelim :D

balıkesir/ayvalık :)))

Çevrimdışı YeniSahip

• Usta Kampanyacı
    • Facebook
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2010, 00:51:35 »
Benim yakında gelme ihtimalim yüksek. :)

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2010, 13:47:11 »
fallen sen hangi tekne ile çıkaracaksın. Ben Ayvalıklıyım 2 hafta öncede ordaydım. Memleketime aşık biri olarak Ayvalıkın her daim reklamını yaparım ama bu sene aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ayvalıkın esnafı o kadar kötüki resmen niye geldiniz bi daha gelmeyin memleketimize der gibi davranıyorlar...
Her sene katılırım tekne gezisine ama bu sene katıldık katılacağımıza bin pişman olduk. Günümüz zehir oldu. Ege tura bindik eşimle. alt kattaki masalardan birine oturduk gazetemizi okuyoruz. Tekne kalkmasına yakın Sarı saçlı orta yaşlı bilet satan kadın geldi burdan kalkın şu dört kişinin oturduğu masaya oturun ben buraya grup alacağım dedi. Bende hemen tepkimi gösterdim. Biz sabah erkenden geldik biletimizi aldık istediğimiz yere oturduk ben gidip o insanlarla dip dibe oturmak zorundamıyım dedim. Ama istiyorsanız bizim masaya gelip oturabilirler dedim. Kadın ılımlı davranmak yerine size kalkın diyorum dedi.
Ben hem paramı vermişim hemde bide azar işitiyorum. Hemen kalkıp tekneden indik tabi. Ama tekneler kalkamaya başlamıştı öylesine gidip başkasına bindik ama o sinirle günüm kötü geçti.

Onca tatil köyüne gittim esanaflığı bu kadar kötü olan tek tatil yeri ne yazıkki benim memleketim..
Sen tanıyorsundur fallen ege turu. söyle onlara yakında 2 kişi bile bulamayacaklar teknelerine bindirecek. Bu kadar kötü işletmecilik olamaz..

Çevrimdışı YeniSahip

• Usta Kampanyacı
    • Facebook
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2010, 13:48:53 »
Bu sene Ayvalık'ta su sıkıntısı da varmış. Sık sık geceden öğleye kadar, öğleden geceye kadar veya 24 saat su kesintisi olduğu oluyormuş.

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2010, 14:03:55 »
evet ne yazıkki sular sürekli kesik. sabah 11 de gidiyor akşam 18.00 e kadar gelmiyordu. Bir tatil beldesinde yaşayabileceğiniz en büyük sıkıntı.

Diyorumya Ayvalık halkı sanki kafa kafaya vermiş biz nasıl buraya tatile gelmesinler gelenleride kaçıralım diye ugraşıyorlar...Her sene tam yaz başlar yol çalışmalarıda başlar..Olan bütün plajları yıktılar.. Yani insanlar kaçsın diye ellerinden geleni yapıyorlar..

Çok üzülüyorum ama elden gelen birşey yok. Alaçatıdan kat kat güzel ama Alaçatı 1 numara oldu.Çünkü yapılaşma ,işletmecilik anlayış bambaşka..