Gönderen Konu: Nevresim Desen Tasarımı” ve “Nevresim Ürün Tasarımı 7000-5000-3000 TL ödül  (Okunma sayısı 2478 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
Detaylı bilgi için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve koordinasyon için:
Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

“Bir De Sen Tasarla” yarışmasına katılacak projelerin 27 Mart 2009 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.

Üniversiteli gençler yarışıyor…

7. Bir De Sen Tasarla yarışması
başlıyor…

Zorlu Tekstil Grubu’nun lider markası TAÇ’ın düzenlediği “Bir De Sen Tasarla” Yarışması 7. yılında yenilenen içeriği ve formatıyla, yetenekli gençleri sektöre kazandırmaya devam ediyor.

Ev tekstilinde moda yaratabilecek tasarım ve tasarımcıların ortaya çıkmasını sağlamak ve genç tasarımcılara yeni bir yaratıcılık alanı açmak amacıyla düzenlenen “Bir De Sen Tasarla” yarışması 7. yılında iki ayrı kategoride düzenleniyor.

“Nevresim Desen Tasarımı” ve “Nevresim Ürün Tasarımı” kategorilerinde düzenlenen Yarışmaya üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültelerde eğitim gören öğrenciler katılabiliyor.

TAÇ, “Bir De Sen Tasarla” Yarışması ile gençlere yeteneklerini sergileme fırsatı sunmayı, onların özgür düşünce ve sanatsal yaratıcılığını geliştirmeyi, ev tekstili sektöründe tasarımcılığın güçlenmesi ve yetenekli tasarımcıların sektöre kazandırılmasını hedefliyor.

Yarışma, Güzel Sanatlar ve Mimarlık fakültelerinde okuyan yetenekli gençlere kendilerini gösterme fırsatı sağlarken, ev tekstil sektöründe moda yaratabilecek özgün tasarımları ortaya çıkarmayı da hedefliyor..

Zorluteks Tekstil Tic. Ve San. A.Ş. , Tekstil Tasarımcıları Derneği ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğiyle düzenlenen yarışmada iki kategoride toplam 20 ödül verilecek.

Yarışmanın ilk aşaması sonrası her iki kategoride finale kalan ilk 25 proje sahibi Zorluteks tarafından düzenlenecek 4 günlük özel eğitim seminerine katılmaya hak kazanacaklar.

Yarışmanın kategori birincileri 7000 YTL, ikincileri 5000 YTL, üçüncüleri 3000 YTL ödül kazanacaklar.. Ayrıca yarışmaya katılan projeler arasından, her iki kategoriden ayrı ayrı seçilecek 5 proje sahibine Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu verilecek. Yarışmada Tekstil Tasarımcıları Derneği ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (TETSİAD) de özel ödül verecekler.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler, özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten Zorlu Tekstil Grubu Tasarım Ekibi’ nin bir üyesi olmak için önemli bir fırsat yakalayacaklar..

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakülteleri’nde okuyan öğrencilere yeteneklerini sergileme fırsatı sunan 7. “Bir De Sen Tasarla” yarışmasına katılacak projelerin 27 Mart 2009 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.
Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı nurkiz

• Acemi Kampanyacı
  • **
öğrenci olma şartı var.. o yüzden biz katılamıyoruz

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
öğrenci olma şartı var.. o yüzden biz katılamıyoruz

aramızda vardır öğrenci olan .. eğer  ilgilenen yoksa sileriz :D kirletmeyeyim formu bouşuna
Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı
ay tüh ya, ben öğrenciyken yapsalarmış ya bu kampanyayı, ben de çini-seramik mezunuyum, ne güzel desenli nevresim  yapardım valla ;D ;D ;D

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
ay tüh ya, ben öğrenciyken yapsalarmış ya bu kampanyayı, ben de çini-seramik mezunuyum, ne güzel desenli nevresim  yapardım valla ;D ;D ;D

sen yap kardeşim göndersin. ücreti paylaşırıs ne dersin??

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı

sen yap kardeşim göndersin. ücreti paylaşırıs ne dersin??
  ;D ;D ;D

Çevrimdışı olcayy

• Usta Kampanyacı
kardeşin hangi bölümde ;D

Çevrimdışı bariskaplan

• Acemi Kampanyacı
  • **
bende photoshop ta bişeyler yapabilirim ama üniversite öğrencisi olmak gerekliymiş ben ise liseye gidiyorum.

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
kardeşin hangi bölümde ;D

mimarlıkta okuyor :)