Gönderen Konu: NGC'dan Köpeklere Fısıldayan Adam yarışması/22 Haziran  (Okunma sayısı 2078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DEMO

• Usta Kampanyacı
Siz de köpeğinize fısıldar mısınız? Fısıldarız tabii... Neden olmasın :) Onlar da bizim dostlarımız... National Geographic Channel'da böyle biri var: Cesar Millan. Kendisi dünyanın en ünlü köpek eğitmeni. Eğer siz de "Bu hafta sonu ne yapalım?" deyip; Maçka Parkı, Bebek Parkı ya da Caddebostan Sahili'ne köpeğinizle yolunuz düşerse sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 22 Haziran 2010 Pazar günü NGC (National Geographic Channel) köpeğinizle hatıra fotoğrafınızı çekiyor. Profesyonelce çekilmiş bir hatıra fotoğrafı... Ayrıca sürpriz hediye ve Cesar Millan'ın Tanıtım filminde oynama şansı. Tek ihtiyacınız olan şey: Siz ve köpeğiniz... Veee... Tabii ki belirtilen bu güzergahlarda güzel bir pazar günü köpeğinizle gezinti.

Sitenin sol tarafındaki tanıtım videosunu da izlemenizi öneririm. Hepinize şimdiden bol şans ve keyifli Pazarlar...

Köpeğinizle fısıldamak isterseniz: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 20:23:17 Gönderen: erteb »
🎁 Kazan: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

gonulyesil

• Ziyaretçi
Ynt: NGC'dan Köpeklere Fısıldayan Adam yarışması
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2010, 20:07:23 »
bana uzak olmasa zeytini de alıp giderdim ama uzun yolu pek dayanamıyor, toplu taşıma araçlarına da almıyorlar..

Çevrimdışı sarpimoleni

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: NGC'dan Köpeklere Fısıldayan Adam yarışması
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2010, 21:09:23 »
istanbul için güzel bir ödül  ;)