Gönderen Konu: ozel mesaj ıle oy ıstemek  (Okunma sayısı 19143 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emu1983

• Ziyaretçi
ozel mesaj ıle oy ıstemek
« : 29 Mayıs 2010, 11:29:42 »
bu sıteyı cok sevıyorum ve sureklı takıp eıyorum ve yarısmalara katılıyorum..ancak belkı bana katılmassınız ama ozel mesj atarak sureklı bana oy verın destekleyın mesajları benı rahatsız edıyor.. neden ınsan şansına bırakmıyor? neden başkalarını dabır hedıye kazanacaklar dıye tabiri caizse rahatsız ediyorlar...sadece bir suredır devam eden bu sıkıntımı dıle getırmek ıstedım.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: ozel mesaj ıle oy ıstemek
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2010, 11:31:55 »
Burası kampanya forumu ve herkes birbirinden destek isteyebilir..  Özel mesaj almak istemiyosan ayarlardan kapatabilirsin özel mesaj alımını..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
  • Şizofrenik söylemler diyerek başlama nedenim bu
    • moonlight
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2010, 11:35:59 »
insanlar bu site için emek harcıyorlar bence oy istemeleri hakları......
Ne yapsak? Gitsek mi acaba bu köyden?

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2010, 11:36:30 »
ozaman sende özel mesaja kapat profilini ;)  sonuçta bu forum kampanya forumu ve burda çoğu kişi  birbirine destek veriyor.sen destek verirsen bir gün bir yarışmada desteğe ihtiyacın olduğunda bütün oylar sana geri dönecektir. ben özelden oy isteyen herkese oy vermişimdir. oy veremediğime de bi sorun varsa o yüzden vermemişimdir ve kişiyi mutlaka bilgilendiririm...

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2010, 11:36:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu sıteyı cok sevıyorum ve sureklı takıp eıyorum ve yarısmalara katılıyorum..ancak belkı bana katılmassınız ama ozel mesj atarak sureklı bana oy verın destekleyın mesajları benı rahatsız edıyor.. neden ınsan şansına bırakmıyor? neden başkalarını dabır hedıye kazanacaklar dıye tabiri caizse rahatsız ediyorlar...sadece bir suredır devam eden bu sıkıntımı dıle getırmek ıstedım.
her şeyi şansa bırakmak sana göre hiç bi uğraş vermeden de kazanabilmek anlamına geliyorsa yanılıyorsun tabii ki oylamalı yarışmalarda her birey çok önemli özelden destek istemek de genel destek konusundan çok daha işe yarar bir yöntem yine de istemiyorum diyorsan  rahatsız olduğun üyeden gelen mesajları engellersin olur biter
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2010, 11:37:07 »
ben yazana kadar cevaplar gelmiş bile :)

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2010, 11:39:16 »
Adam haklı beyler..Oylamalı yarışmalarda şans en önemli etken. ::)

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2010, 11:40:20 »
Burası kampanya forumu ve herkes birbirinden destek isteyebilir..  Özel mesaj almak istemiyosan ayarlardan kapatabilirsin özel mesaj alımını..

bu durumda özelden mesajlaşamaz. Ayrı bir seçenek altında sunulabilir. Özel mesaj gönder veya oy dilen gibi.   Ben oy istemenin haksız rekabet oluşturduğunu düşünüyorum. Çeşitli programlar vasıtasıyla oyunun işleyişine müdahil olmaktan farkı yok.  Kesinlikle hile kategorisine girmesi gerekir.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2010, 11:40:25 »
Adam haklı beyler..Oylamalı yarışmalarda şans en önemli etken. ::)

Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2010, 11:40:41 »
bir insana yardım etmek ona o yarışmada kazanmasına ufacıkta olsa bir katkı saglamak sizi neden rahatsız ediyor anlamadım.
hem şansa bıraksınlar demişsin büyük hediyeler malesef oya dayalı oluyor.
burda hepimiz kardeşiz birbirimize yardım edeceğiz ki
gün gelir sende bi yarışmaya girersin verdiğin oylar aynı şekilde sana geri döner yanlız olmadıgını görürsün
banada günde 10msj geliyor yardım etmekten mutlu oluyorum acıkcası rahatsız olacak durum yok
burası kampanya sitesi bundan dopal bir şey yok bence ..............