Gönderen Konu: Bursa Real'de Çılgınlık  (Okunma sayısı 2446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
Bursa Real'de Çılgınlık
« : 04 Ocak 2009, 23:35:28 »
arkadaşlar bu  gün  bursadaki  reale  gittim  acayip  bir  kalabalık  vardı real kampanya  başlatmış  kampanyanın ismi  ucuzluk için 1 lik oldu kampanyası kampantya detayları  aynen şöyle

2-3 ocak 200-300 gr çipra balığı adeti  1 ytl    sadece 20 000  adet satışlı
15 ocak 2 kg file portakal                      1 ytl   sadece  18 000  adet satışlı
12 ocak  500 gr çaykur rize çay             1 ytl   sadece 5000     adet satışlı
5 ocak  molfix jumbo paket bebek bezi   11 ytl  sadece 10 000  adet satışlı
13-14 ocak silikon  yastık 50*70             1 ytl    sadece 3,300   adet satışlı
8-9 ocak glorya slikon yorgan                 11ytl   sadece 1100    adet satışlı  ( 550 si  tek kişilik 550  si çift kişilik)
4 ocak samsung b 130 cep telefonu       11 ytl  sadece 1100    adet satışlı  ( bu nasıl  kaçtı  yaaaaa)
6-7 ocak teflon tava 20 cm                     1 ytl    sadece  3000   adet satışlı (resimde marka olarak mehtap yazıyor)
10-11 ocak sinbo kettle                            11 ytl sadece 3000   adet satışlı

arkadaşlar  konu eklendimi  bilmiyorum ama durum bundan  ibaret  migrostaki  gibi 50 ytl alış veriş yapana gibi  bir maddede  yok özellikle  görevlilere  sordum bu  gün  telefonu nasıl  kaçırdım o na  yanıyorummm :D :D neyse ilgilenen arkadaşlar  olur belki...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
;)

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bursa Real'de Çılgınlık
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2009, 22:50:52 »
arkadasım nasıl bısey bu boyle sadece 1 gunlugunemıydı keske daha once heber verseydın kardes kacarmı bunlar dogruysa tabıı

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2009, 22:52:25 »
pardon arkadasım basındakı tarıhlerı yenı fark ettım ;D nerden duydun ekı dogrumu oyleyse kacırmım yaa

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2009, 22:52:59 »
ya bunlarda ne böyle ben niye bursada değilim off offf keşke buradada yapsa kampanyayı

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2009, 22:55:11 »
11 YTL lik telefon baya manşet oldu bugün yav....Tam bir fiyasko olmuş....
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2009, 23:10:18 »
arkadaşlar bu kampanyayı  dün ekledim  bizzat  gidip real da araştırdım yarın  sıra 20  cm  tavada  erken giden alır türkiye genelin 11 adet real hiper market  var  verdiğim satış adetleri 11 e  bölünüp her reale  o kadar  gönderiyorlar mesela telefon satış saysı 1100 adet ama bursaya 100 adet gelmiş ve 3 dk bitmiş  şanslı olan alır  yani...
;)

Çevrimdışı minikcim

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2009, 00:42:43 »
teşşekürler  memolii bu sabah  gittim aldım bir tane tava çok hoş ve  güzel  bişi baya kalabalık vardı ama görevliler gerçekten güzel bir sistem kurmuşlar ilk gelen kişilere birer tane  fiş  verdiler bu 150 adet  dağıtıldı  yarında 150 adet varmış bu su ısıtıcısı  verilirkende  gideceğim  mutlaka ama keşker  erken  yazasaydında  telefonu kaçırmasaydık :D yinede teşekkürlerrr..

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2009, 22:42:44 »
teşşekürler  memolii bu sabah  gittim aldım bir tane tava çok hoş ve  güzel  bişi baya kalabalık vardı ama görevliler gerçekten güzel bir sistem kurmuşlar ilk gelen kişilere birer tane  fiş  verdiler bu 150 adet  dağıtıldı  yarında 150 adet varmış bu su ısıtıcısı  verilirkende  gideceğim  mutlaka ama keşker  erken  yazasaydında  telefonu kaçırmasaydık :D yinede teşekkürlerrr..

rica ederim 1 ytl  ye  tava iyi ama beklemesi işte internetten baktım 14 ytl fiyatı tavanın fiyatı yarın  sıra yorganlarda :D baya  bir kalabalık  olur  boşver  arkadaşım sen  gitmede  bana  kalsın :D şaka bir yana   kattle  için  gideceğim dışarda  35  ytl  sinbonun ki zaten  eve  lazım alcağım  bir  taneee :)
;)

Çevrimdışı minikcim

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2009, 01:02:38 »

rica ederim 1 ytl  ye  tava iyi ama beklemesi işte internetten baktım 14 ytl fiyatı tavanın fiyatı yarın  sıra yorganlarda :D baya  bir kalabalık  olur  boşver  arkadaşım sen  gitmede  bana  kalsın :D şaka bir yana   kattle  için  gideceğim dışarda  35  ytl  sinbonun ki zaten  eve  lazım alcağım  bir  taneee :)

teşekkür ederim kardeşim bu arada bende kattle için gideceğim inşallah zamanında gidip alırız umarım bize kalır  :D

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2009, 07:46:53 »
arkadaşlar real dier illerde de böle kampanya yaparsa bizim yerimize gidip alır mısınız :D
real istanbulda karşıda var. oraya da gitmek için sabah erken en az 2 saat önce yola çıkmak lazım. eee sabahın o saatinde bi kız olarak çıkamayacağım için::)