Bağlanılan Hatırlatmalar

• Knedir?: 02 Haziran 2010

Gönderen Konu: K nedir?  (Okunma sayısı 94558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beyazgülüm

• Usta Kampanyacı
  • Varlığını hissetmedimki yokluğun bana koysun ...
    • kalp-agrisi
Ynt: K nedir?
« Yanıtla #150 : 06 Mayıs 2010, 11:07:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
burası bir paylaşım formu nıye baskası kampanyaya katılıyor burada yayınlamıyor kampanyayı o zaman tepkı gosterıyoruz ama deılmı buda aynı sey bence paylasmamak cok sacma şöyle bır sey olabılır uye olmyan sıtenın ıcerıgını goremz bu olur ama burada herkes her seyı paylasıyor destek oluyoruz bırbırımıze oda yanı o zaman ne anlamı var kımse bır sey paylasmayıp destek olmayınca ben sıze katılmıyorum acıkcası ve yanlıs buluyorum

Nurşen şuna eminimki doğru cevabı bulsaydın kesinlikle bizimle paylaşmazdın. Herkes kendi menfaati doğrultusunda hareket ediyo çünkü.. Doğru cevabı bulamadın ve kendini yedin bitirdin bu yüzden üstteki mesajını yazdın. Ben neyi ne şekilde kazandıgımı herkesle paylaşsam ne olur ? Kendime yüzlerce rakip yaratırım.. Senin yazdıgın şeyde buna benzer bişey, paylaşılcak şeylerle paylaşılmıcak şeyleri ayırt edemeyen insanlar malesefki...   Hadi bakalım şimdi facebookta yazcam doğru cevabı, Onbinlerce kişi sülalesiyle birlikte doğru cevabı yazıp gönderecek.  O 10 hediyeyi kazanma şansınız ne kadar azaldı bi bilseniz ;D Neysee. Benden alıntı yapmayın ve bana cevap vermeyin artık...

alıntı yapmayın demişsin ama içimde kalmasın sen bize rakip cıkarıyosan aynı ölçude kendıne de rakıp cıkarıyosun sana ne yararı varkı. hem sankı burda söylenmeseydı kesın kazanıcakmıydınız cekılıs var sonucta ve kımbılır kaç kısı burda söylenmeden duydu ve gönderdi.
arkadslar artık nete pek takılamıyorum vaktım olmuyo o yuzden kımseye destek olamıyorum. kusura bakmayın gunde sadece 30 dk neteyım. :( :(

Çevrimdışı jodi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #151 : 06 Mayıs 2010, 11:09:21 »
burada çok güzel bir yardımlaşma var..çoğunuz buradan aldığınız haberler doğrultusunda kampanyalara katılıp birşeyler kazanma fırsatı yakalıyorsunuz..buraya üye olup konuları takip etmeseniz kaç kampanya yakalayabilirsiniz merak ediyorum..

burda çekilişle verilecek bir dvd de aynı iphone da aynıdır bana göre.. hediyenin değeri yükseldikçe herkes köşesine çekiliyor..nursen hanıma katılıyorum..

o zaman oylama ile büyük bir hediye verildiğinde de kimse kimseden destek istemesin..madem bu kadar zorunuza gitti..böle büyük ödüllü yarışmalarda herkes destek almadan kendi başına ilerlesin..

ee nerde kaldı bu forumun anlamı o zaman..burası niye var ki..lak lak yapmak için mi?

Ben de size katılmıyorum. Yeri geliyor sizin tabirinizle "lak lak" yapıyoruz, yeri geliyor koli gönderiyoruz, yeri geliyor oy veriyoruz. Burası bana göre yalnızca bir "kampanya forumu" değil en azından. Ben 1 senelik üyeyim ve inanın forumun amacını çok iyi biliyorum. Arkadaşlarıma her zaman oylamalı yarışmalarda büyük hediyeler kazanılsın diye oy verdim. Sizin dediğiniz gibi hediyenin değeri yükseldikçe hiçbir zaman köşeme de çekilmedim. Çünkü burda çok yakın arkadaşlarım var ve aramızdaki ilişki "menfaat" ilişkisinden çok çok uzak.

Fakat bu konu diğerlerinden farklı, kampanya forumunda bulunuyoruz ve kampanya paylaşıldı, burda sorun yok. Ama bir kişinin araştırıp bulduğu şeyleri diğer insanların kullanmasına, haksızlık yapılmasına asla ve asla tahammül edemem.  Zoruma gitti evet, paylaşan arkadaşın emeğine yazık oldu. Konuyu daha fazla kirletmek istemiyorum. Size iyi kampanyalar...

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #152 : 06 Mayıs 2010, 11:10:20 »
benim lak lak yapmaktan kastım bu değildi ki..neyse..ne istiyorsanız onu anlayın...

emre, alın size görün gününüzü der gibi facebook ta paylaşıcam bende demen hoş deil..kimse kimseyi cezalandırmaya çalışmasın.. amma değerliymiş yahu aman buyrun sizin olsun ne diyeyim ki artık bu kadar da abartılmaz ki..

çok ayıp edildi açıkça söyleyeyim..ben artık hiç birşeye karışmıyorum..anca "tebrik ederim" "teşekkür ederim" derim çıkarım işin içinden..benim iyice canım sıkıldı..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #153 : 06 Mayıs 2010, 11:12:14 »
Ben kendi düşünecelerimi yazdım, kimsenin zoruna gitmesin. Burası paylaşım forumuysa düşüncelerimizide paylaşabiliriz. Ben herkesin düşüncesine saygı duyarım. Benim düşüncemede saygı duyulsun isterim... İyi günler
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #154 : 06 Mayıs 2010, 11:12:27 »
sco saddece suna cevap vermek ıstedım uzatmıyacagım evet bulamadım ben yalan soleyemem ama bulsamda emın ol solerdım yazardım buraya bencıl deılım ben benı bılen cok ıyı bılıyor kendımı kanıtlamama luzum gormuyorum neyse uzatmayalım ben sadece fıkırlerımı soledım gerısı sıze kalmıs bır sey
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı kyle_XY

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #155 : 06 Mayıs 2010, 11:12:49 »
iyiki paylaştım yani sanki paylaşmasam ne olacaktı sonunda büyük ipucu verilecekmiş herkes yine öğrenecekti sizinki bence tamamen bencillik alt tarafı çekiliş ha binde bir şansın olmuş ha milyonda bir, şansın varsa sana çıkar scorpion merak etme saçma sapan hiç alakasız videoları izlemekten dizimi kaçırdım millet boşuna uğraşmasın iyilik yaptık yaranamadık bişey paylaşmıyalım madem diğer kampanyalar da paylaşılmasın kimsenin haberi olmasın tek sen gir kazan bundan sonra hatta bu forumdan da üyeliğini sil paylaşmayacaksan.

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #156 : 06 Mayıs 2010, 11:14:41 »
söylenen söylendi zaten..kimse kızım sana söylüyorum gelinim sen işit tavrına girmesin..çoğunuzun ablası yaşındayım..aptal da biri değilim..benim şahsen kalbim kırıldı..buyrun forumda herşeyide sizin olsun..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #157 : 06 Mayıs 2010, 11:14:57 »
iyiki paylaştım yani sanki paylaşmasam ne olacaktı sonunda büyük ipucu verilecekmiş herkes yine öğrenecekti sizinki bence tamamen bencillik alt tarafı çekiliş ha binde bir şansın olmuş ha milyonda bir, şansın varsa sana çıkar scorpion merak etme saçma sapan hiç alakasız videoları izlemekten dizimi kaçırdım millet boşuna uğraşmasın iyilik yaptık yaranamadık bişey paylaşmıyalım madem diğer kampanyalar da paylaşılmasın kimsenin haberi olmasın tek sen gir kazan bundan sonra hatta bu forumdan da üyeliğini sil paylaşmayacaksan.

Ben bugüne kadar çok şey paylaşmışımdır. Senin gibi sadece kampanyalardan haberdar olmuyorum kampanyada paylaşıyorum yeri gelince yardımda ediyorum insanlara. Forumun kan emicilerinden değilim...
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı kyle_XY

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #158 : 06 Mayıs 2010, 11:19:51 »
dikkat edersen ben daha acemiyim sizden fırsat bulup yayınlanmamış kampanya olursa paylaşıyorum zaten merak etme.

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #159 : 06 Mayıs 2010, 11:26:28 »
arkadaşlar ayıp oluyor ama bizim forumumuza yakışmayan şeyler oluyor.Çok üzücü.