Gönderen Konu: Yine Ben Geldim İnşallah hız kesmeden devam ederim :)  (Okunma sayısı 5125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yine Ben Geldim İnşallah hız kesmeden devam ederim :)
« Yanıtla #30 : 14 Nisan 2010, 14:41:10 »
yaklaşımımdada haksız değilim ama
blog isimleri resmen aynı firmalar aynı. aynı kişi yada kanka sandım sizi.
ben şahsen önce 6 7 kampanya kendi çabamla yapıp sonra başkası ile aynı yaparım birebir taklitten hiç hoşlanmam bu yaptıgını dogru bulmuyorum.
her insanın blogunda emeği var emekler böyle 5 dk da çalınmamalı

Çevrimdışı -aysun-

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • EnLer Burada, BaşKa YerDe AraMa
« Yanıtla #31 : 14 Nisan 2010, 14:43:25 »
uyarım sanırım anlaşılmadı ama rahat olsun aysell takliti kalktı kampanyamada katılmayın arkadaşlar madem hepsi yalan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

modlar firmalarla bağlantı kurabilirler benide silebilirler isterlerse. ayrıca nette bir sürü aynı isimde sayfa var tek fark birinde tr var birinde yok :)

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 14 Nisan 2010, 14:47:05 »
yaptıgın taklitlerle ile övünüyorsan sana diyecek sözüm yok hızzına devam et  ve dikkat et

Çevrimdışı -aysun-

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #33 : 14 Nisan 2010, 14:48:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yaklaşımımdada haksız değilim ama
blog isimleri resmen aynı firmalar aynı. aynı kişi yada kanka sandım sizi.
ben şahsen önce 6 7 kampanya kendi çabamla yapıp sonra başkası ile aynı yaparım birebir taklitten hiç hoşlanmam bu yaptıgını dogru bulmuyorum.
her insanın blogunda emeği var emekler böyle 5 dk da çalınmamalı

benim ilk kampanyamdada birileri yanlış yorumlarda bulundu ilk kampanyam avondan kazandığım 3 hediyeydi sonra dermadolin aldım sonrada taklit dediğin blog kampanyaları hoşuma gitti firmalarla iletişime geçtim kabul ettiler ayrıca acemiyim o blogta 5   10 ürün veriyorlar ben bi ürün zor alıyorum... Ama uğraşamıycam işlerim var benim siteyen katılır isteyen katılmaz. sanmaki senin firmalarada mail atmıyorum onlarada attım merak etme yakında cevap gelirse benle aynı yapmış taklit taklit diyede yaygara çıkarmasan iyi olur hiç hoş değil. hem sen haftalardır bi kampanya bitecek diye milleti oyalıyorsun hala bitiremedin ne hikmetse

Çevrimdışı -aysun-

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #34 : 14 Nisan 2010, 14:50:20 »
yaptıgın taklitlerle ile övünüyorsan sana diyecek sözüm yok hızzına devam et  ve dikkat et

taklitlerle övündüğüm yok. gerekte duymam.

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 14 Nisan 2010, 14:54:07 »
ben kampanyamda süre belirtmedim katılım sayısı artınca bitireceğim dedim mail attım firmadan cvp bekliyorum bu seni hiç ilgilendirmez
bence sende birilerinin emeklerini değil artık kendi emeklerin ile kampanya yapmalısın
benim kampanya yaptıgım firmalarımın çoğunun sana cvp vereceğini sanmıyorum.elbet cvp veren olur
ama senin bu tavrın hoş değil.önce kendin değişik 6 7firma bul sonra birilerini örnek al birebir kopyacılıgı sevmem hiç.
taklitlerimden de hoşlanmam beni tanıyan tanır.ama sen bu forumda 3 haftalık kişisin

Çevrimdışı -aysun-

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #36 : 14 Nisan 2010, 14:56:17 »
ben kampanyamda süre belirtmedim katılım sayısı artınca bitireceğim dedim mail attım firmadan cvp bekliyorum bu seni hiç ilgilendirmez
bence sende birilerinin emeklerini değil artık kendi emeklerin ile kampanya yapmalısın
benim kampanya yaptıgım firmalarımın çoğunun sana cvp vereceğini sanmıyorum.elbet cvp veren olur
ama senin bu tavrın hoş değil.önce kendin değişik 6 7firma bul sonra birilerini örnek al birebir kopyacılıgı sevmem hiç.
taklitlerimden de hoşlanmam beni tanıyan tanır.ama sen bu forumda 3 haftalık kişisin

3 haftalığız diyemi bütün bu havan. hem nerden biliyorsun çaba harcamadığımı
ayrıca firmalar bilmiyormu kampanya yapıp yapmayacaklarını. en son bi firmadan gelen cvp hergünkampanya da reklamımız var yeterli dedi. diğer cvp larıda yazayım istersen o firmalara atma kolay olur.

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 14 Nisan 2010, 14:58:43 »
yapacagım işi senden öğrenecek değilim.
gayette güzel yapıyorum.saat kampanyamda kimseyi oayalmıyorum ayrıca toplamda 500tl ye yakın ödül verilecği için sayı artsın diye bekledim kimseyi oyalamadım kandırmadım
blogumda hediye kazanan kişilerin cektiği resimler var bakabilirsin bu blogtanda hediye kazanan oldu sorabilirsin.
kimseye havada yapmıyorum hatalarını söyledim sana

Çevrimdışı -aysun-

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #38 : 14 Nisan 2010, 14:59:18 »
Hız'dan kastınız buysa valla bravo işte sırttan darbe diye buna derim ben..

hızdan kastınız buysa demekle taklit meselesini kastetinizse o değil hızdan kastım ayrıca sırada bekleyen firma var ve daha hiçbi blogla kampnya yammamışlar ama sadece kendi kampanyaları olsun istedikleri için kampanyalarımın bitmesini bekliyorlar tabi biteceğede benzemiyor. ayrıca birilerinin poh pohlamasıyla hareket etmekte hiç hoş değil. önce firmalara sorun işin aslını öğrenin sonra burada birilerini karalayın

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 14 Nisan 2010, 15:00:03 »
evet aysel abla bitanedir. kimseyi oylamaz kandırmaz.