Gönderen Konu: Kaçak Kız Yine Geldi  (Okunma sayısı 2239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmaniyemin

• Ziyaretçi
Ynt: Kaçak Kız Yine Geldi
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2010, 18:48:17 »
kimseye söyleme birlikte araştıralım açık yakalarsak diğer alfalar bizim olur :) ben inanmıyordum bu kampanyalara bi blogta kazandım artık inanıyorum ama belkide yanıltmacadır :) şimdi aklıma geldi sanırım aysell arkadaşımızın blog kampanyası vardı aceba bittimi ben ona bakmaya gidiyorum sonrada çıkıp derse gidecem iyi akşamlar herkese  8)

Çevrimdışı keşfisina

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2010, 10:38:37 »
bende katıldım :)
destek karşılığı destek:)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2010, 13:48:31 »
delikız  :D

Kim ne derse desin ayrılamam kader buysa baştan yazamam :) Arkadaşlar sanırım ürünler hoşunuza gitmedi katılım çok az :(
Aysun tabiki beğenmedik kardeş biz senden bi Alfa Romeo beklioduk oldumu şimdi bu  >:(  Hemen yeni bi kampanya başlatıosun 3 kişiye Romeo veriosun ve hile ile beni kazandırıosun anladınmı  ;D ;D ;D ;D

nasıl yani boşu boşuna mı uğraşıyoruz kampanyaları bloglarda yayınlamakla felan :-[ varsa öyle bi durum hiiçç boşuna uğraşmayalım.aysun arkadaşım seni tenzih ederek konuşuyorum yanlış anlama.
yuh diyesim geldi bi an için....arkadaşım espri yapıyoruz bu kadar ciddiye alma sen  :D

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Nisan 2010, 13:59:17 »
delikız  :D

Kim ne derse desin ayrılamam kader buysa baştan yazamam :) Arkadaşlar sanırım ürünler hoşunuza gitmedi katılım çok az :(
Aysun tabiki beğenmedik kardeş biz senden bi Alfa Romeo beklioduk oldumu şimdi bu  >:(  Hemen yeni bi kampanya başlatıosun 3 kişiye Romeo veriosun ve hile ile beni kazandırıosun anladınmı  ;D ;D ;D ;D

Süslü olduğun kadarda havalısın anlaşılan. Hem katılmamışsın bile kampanya yada ismin süslü değil ben katıldım aysun bana çayda çıksa yeter Alfa Juliet süslünün olsun. benim param yok vergi veremem :)
Alfa Romeo değilde Belki Alfa Juliet verir bu hızla. kendinide biliyo haa ama çalışıyomuşta bari geceleri pc başında otur aysun kardeş yaa :)
ben hiç bir blog kampanyasına katılmam 

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2010, 14:28:12 »
hoşgeldin kaçak kız   ;D ama çok cins geldin.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2010, 14:32:11 Gönderen: Brave »