Gönderen Konu: Blog Kampanyaları  (Okunma sayısı 3711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SüsLü

• Ziyaretçi
Blog Kampanyaları
« : 14 Nisan 2010, 02:30:05 »
Blog kampayaları bölümü mahvolmuş durumda...Bitenler kaldırılmıyor...Kim neye katılmış katılmamış karışıyor....Kampanyalarıma sürekli güncel yazmaktan bıktım.Düzenlense iyi olmazmı?

SüsLü

• Ziyaretçi
Ynt: Blog Kampanyaları
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2010, 17:12:37 »
bloglar bölümüne sürekli güncel yazmaktan yoruldum konu açmış olmama rağmen kimse ilgilenmiyor sanırım

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2010, 17:13:59 »
şahsen bende onların sürekli güncel yazılıp durulmasından rahatsızım :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2010, 17:15:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şahsen bende onların sürekli güncel yazılıp durulmasından rahatsızım :-\
bu sefer diceklerki mesaj sayısını artırmak için yapıyor.ama ne yapim durum ortada kampanyalar karmakarışık olmuş bi çözüm bulunsun artık

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2010, 17:21:02 »
Blog kampanyalarına ilgi azaldığı için katılımlar az oluyor sürekli güncel yazmak bişeyi değiştirmiyor. Katılmak isteyen katılıyor zaten belli bir kesim oda. Birde birden fazla kampanya yapıyoruz çok fazla konu oluyor insanlar nereye bakacağını şaşırıyor. Tek bi konu altında birleştirebiliriz kampanyalarımızı

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2010, 17:33:36 »
Blog kampanyalarına ilgi azaldığı için katılımlar az oluyor sürekli güncel yazmak bişeyi değiştirmiyor. Katılmak isteyen katılıyor zaten belli bir kesim oda. Birde birden fazla kampanya yapıyoruz çok fazla konu oluyor insanlar nereye bakacağını şaşırıyor. Tek bi konu altında birleştirebiliriz kampanyalarımızı
Bitenler kaldırılırsa zaten tek bi başlık altında olmuş oluyor canım.ayrıca mesela nen güncel yazdıktan sonra 3-5 katılımcı daha ekleniyor.bence bu herşeyi açıklamaya yeterli

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2010, 23:53:42 »
Bitenler kaldırılırsa zaten tek bi başlık altında olmuş oluyor canım.ayrıca mesela nen güncel yazdıktan sonra 3-5 katılımcı daha ekleniyor.bence bu herşeyi açıklamaya yeterli

benim demek istediğim şu mesela sen tüm kampanyalarını tek konuda toplayacaksın ben tüm kampanyalarımı tek konu altında toplıcam herkes böyle yaptığında kendiliğinden toplanmış olcak zaten

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2010, 00:10:12 »
ben eski actıgım 5 konumu sildim biraz temizlenmiştir herkes eski konularını silebilir bence

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2010, 20:39:15 »
ben eski actıgım 5 konumu sildim biraz temizlenmiştir herkes eski konularını silebilir bence
nasıl siliniyor  :-\

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2010, 21:14:27 »
konunun sol en altında konuyu sil yazar.