Gönderen Konu: Mutfağın Yıldızları  (Okunma sayısı 1035 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Mutfağın Yıldızları
« : 03 Nisan 2010, 13:36:48 »
Mutfağın Yıldızları

Birincilik Ödülü: Braun el blenderi (MR6550 MCA) ve Silverline çöp öğütücü (CP40)
İkincilik Ödülü: Braun el blenderi (MR6550 MCA) ve Silverline aspiratör (1140 beyaz)
Üçüncülük Ödülü: Braun el blenderi (MR6550 MCA) ve Silverline inox temizleyici

Birincilik Ödülü: Silverline'dan fırın (KS200), ocak (CS110), davlumbaz (prizma), buzdolabı (BZ12002) ve Braun'dan hamur yoğuran el blenderi (MR6550 MFP HC-K)
İkincilik Ödülü: Silverline'dan ocak (CS110), davlumbaz (prizma) ve Braun'dan buz kırcılı el blenderi (MR6550 MFP HC BC)
Üçüncülük Ödülü: Silverline'dan davlumbaz (prizma), Braun'dan katı meyve sıkacağı (MP80) ve Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi'nden 1 aylık yemek veya pasta kursu

En yaratıcı çorba, et yemeği pilav ya da tatlı tarifinizi sitemizdeki başvuru formuna yazın, her kategoride yarışmaya çağrılacak 10 adaydan biri olmaya hak kazanın. Yarışmada mutfaktaki hünerlerinizi gösterin, muhteşem hediyeleri kazanın! Üstelik kategorisinde dereceye girenlere 20-24 Temmuz’da Meydan Ümraniye’deki büyük finale katılma şansı...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
Ynt: Mutfağın Yıldızları
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2010, 12:25:05 »
Tam konuyu açcaktım daha önce açılmışş bile :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin