Gönderen Konu: 365 Evimin En Keyifli Köşesi  (Okunma sayısı 2233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
365 Evimin En Keyifli Köşesi
« : 27 Şubat 2010, 20:22:54 »
365 Evimin En Keyifli Köşesi

Kazanan: Nermin hanım..

Resmi sonuç değil arkadaşlar, kokteyle katıldım oradaki sonuçtan yazdım.. Canı gönülden kutluyorum çok şirin bir insan kendisi..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: 365 Evimin En Keyifli Köşesi
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2010, 22:09:21 »
365 AVM’DE “EVİMİN EN KEYİFLİ KÖŞESİ” YARIŞMASI BİRİNCİSİ BELLİ OLDU

Ankara’nın Keyfe Özel Alışveriş Merkezi  365 AVM’de düzenlenen “Evinizin En Keyifli Köşesi” yarışmasının birincisi belli oldu. Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli web sitesine evlerinin en keyif aldıkları köşelerin fotoğrafını çekip, “ Neden En Keyifli Köşesi ?” Sorusuna yanıt verdiler. Kimisi yemek yemeği çok sevdiği için mutfağım evimin en keyifli köşesi derken, kimisi 1 yaşındaki oğlunun en çok oyun oynadığı köşeyi tercih etti. Kimisi müzik kayıtlarını yaptığı home stüdyosuna ait fotoğraflarla  katılırken, kimisi de kedisinin oyun köşesini en keyifli köşe olarak taşıdı yarışmaya.

Koçtaş, Boyner Evde ve AVM yönetiminden kişilerin oluşturduğu jüri üyesinin En başarılı fotoğrafları seçtiği  yarışmada,  Nermin ŞAHİN minik bir  bahçe kenarında deniz kıyısı havası vermeye çalıştığı beyazlarla ve turkuazlarla süslediği   balkonuna ait fotoğraflarla ve neden keyif aldığını çok içten cümleleriyle 1.000 TL değerinde hediye çekinin sahibi oldu.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2010, 22:38:48 »
gerçekten jüri süper bir seçim yapmış ben bayıldım ne kadar zevkli bir bayanmış süper eşyalar,renk uyumu bravo valla :)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2010, 22:43:21 »
çook güzel amaa=)
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2010, 19:15:58 »
30 dakikalık bir muhabbetimiz oldu, gerçekten çok sıcak kanlı ve sevecen bir hanımefendi kendisi.. Sildiğim başlıkta bazı arkadaşlar yine zengin gibi bir tabir kullanmışlar, ayrı bir olay ama insanlığından bir şey kaybetmemiş bence.. Çocuklarıda bi o kadar akıllı ve tatlı.. Tekrar canı gönülden kutluyorum kendisini..

Çevrimdışı Qandalf

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2010, 15:48:45 »
tebrikler gerçekten çok hoş ve zevkli bir köşe

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2010, 20:33:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
tebrikler gerçekten çok hoş ve zevkli bir köşe
abartma artık eski konulara tebrik yazıp duruyorsun  >:(