Gönderen Konu: Garanti Bankası sadece bugüne özel (21 Mart) 210 TL bonus  (Okunma sayısı 576 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatanic

• Yeni Kampanyacı
  • *
Kampanya Detayları :

*      21 Mart'ta bonus üye iş yerlerinde e-ticarete özel giyim ve elektronik sektörlerinde tek seferde 2000 TL harcamaya 210 TL bonus verilecektir.

*      Kampanya 21 Mart tarihinde 00:00-23:59 saatleri arasında 2000 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde geçerlidir.

*      Kampanya 24 saatliktir.

*      Kampanyaya sadece internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir.

*      Kampanyaya fiziki harcamalar dahil değildir.

*      Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 210 TL bonus kazanabilir.

*      Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business,Easy ve Troy Logolu Garanti BBVA kredi kartları dahildir. 

*      İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.

*      Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.

*      Kazanılan bonuslar 24 Mart 2024 -24 Nisan 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. 24 Nisan 2024’e kadar kullanılmayan bonuslar 25 Nisan tarihinde geri alınacaktır.

*      Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.

*      Kampanya yurt içi işlemlerde geçerlidir.

*      Kampanyaya kapsamında peşin ve taksitli işlemler dahildir.

*      BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

*      Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

*      Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

*      FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Çevrimdışı tatanic

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Garanti Bankası sadece bugüne özel (21 Mart) 210 TL bonus
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2024, 20:52:21 »
Ben Flo uygulamama 2000 TL yükledim kampanyadan yararlandım 👍