Gönderen Konu: Nescafé Xpress Promosyon Kampanyası  (Okunma sayısı 3356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_06

• Yeni Kampanyacı
  • *
Nescafé Xpress Promosyon Kampanyası
« : 12 Şubat 2024, 06:51:23 »

1. KAMPANYA HANGİ TARİHLER ARASINDA GEÇERLİ?

Bu kampanya, 01.03.2024(00:01)-15.08.2024(23:59) tarihleri arasında 2 dönem olarak (1.Dönem:01.03.2024-14.06.2024 ve 2.Dönem:15.06.2024-15.08.2024) düzenlenmektedir.

2. KAMPANYAYA DAHİL OLAN ÜRÜNLER HANGİLERİDİR?

Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait promosyonlu Nescafé Xpress Original, Nescafé Xpress Vanilya, Nescafé Xpress Choco, Nescafé Xpress Karamel, Nescafé Xpress Black Roast, Nescafé Xpress Latte Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Americano Şeker İlavesiz ve Nescafé Xpress Coconatte ürünleri kampanyaya dahil ürünlerdir.

3. KAMPANYADA ÖDÜL OLARAK NE VERİLİYOR?

2 dönem boyunca her dönem için 1 kişi Mini Cooper 5 Kapı Signature 2023 Model Otomobil (birim değeri: ₺1.564.102,00), 50 kişi Apple Watch 8 41 mm (birim değeri: ₺13.728,00) ve 100 kişi Airpods Pro 2. Nesil (birim değeri: ₺7.829,00) ikramiyesi kazanacaktır.

4. KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Nescafé Xpress Original, Nescafé Xpress Vanilya, Nescafé Xpress Choco, Nescafé Xpress Karamel, Nescafé Xpress Black Roast, Nescafé Xpress Latte Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Americano Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Coconatte ürünlerinden herhangi birinden satın alıp ürünlerin açma halkasının altında yer alan özgün katılım şifresini NE’APP (ücretsiz) uygulamasındaki veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki forma ad-soyad, adres ve telefon no bilgilerini eksiksiz girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.

5. ŞİFRE NEREDE YAZIYOR?

Promosyonlu Nescafé Xpress Original, Nescafé Xpress Vanilya, Nescafé Xpress Choco, Nescafé Xpress Karamel, Nescafé Xpress Black Roast, Nescafé Xpress Latte Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Americano Şeker İlavesiz ve Nescafé Xpress Coconatte ürünlerinin açma halkasının altında yazmaktadır.

6. ADIMI ve SOYADIMI TÜRKÇE KARAKTER veya KÜÇÜK BÜYÜK HARF AYRIMI OLMADAN GÖNDEREBİLİR MİYİM?

Cep telefonlarının özellikleri farklılık gösterdiğinden mesajlarınızı Türkçe karakter kullanmadan göndermeniz gerekmektedir. Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.

7. KAMPANYAYA KATILIM İÇİN GÖNDERDİĞİM ŞİFRENİN BULUNDUĞU ÜRÜN AÇMA HALKASI VE FİŞ/FATURAYI SAKLAMALI MIYIM?

Katılımcıların, ikramiyelerini alabilmeleri için okunabilir şifreli ürün açma halkasını kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün açma halkası ibrazı zorunludur. Şifreli ürün açma halkasının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu değildir.

8. KAMPANYAYA Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin İNTERNET SİTESİNDEN DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

İnternet sitesinde yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya doğru ve ücretsiz olarak katılım yapabilirsiniz.

9. KAMPANYAYA NEAPP MOBİL UYGULAMASI ÜZERİNDEN DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

NE’APP uygulamasına giriş yaptıktan sonra, uygulamadı Kod giriş sayfasında açma halkasının altındaki şifreyi gönderebilirsiniz. Şifre gönderiminizin başarıyla sonuçlanması durumunda karşınıza çıkacak olan çekilişe katılım ekranında yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya doğru ve ücretsiz olarak katılım yapabilirsiniz.

10. İNTERNET SİTESİ veya MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ŞİFRE GÖNDERMEK İSTİYORUM ANCAK “ŞİFRE HATALI” ya da “KAYIT BULUNAMADI” YAZISI ÇIKIYOR. NE YAPABİLİRİM?

Hatalı veya kullanılmış şifre girmiş olabilirsiniz. Lütfen gönderdiğiniz şifreyi kontrol ediniz.

11. İNTERNET ve APPLİKASYON ÜZERİNDEN KATILIMLARDA HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDÜYOR MUYUZ?

Hayır, internet sitesi üzerinden yapılan katılımlarda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

12. BİLGİLERİMİ HATALI YAZDIM VEYA SONRADAN DEĞİŞİKLİK OLDU. NE YAPABİLİRİM, SİZ DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ?

Kampanya kuralları ve güvenliği gereği, kampanyaya katılım sırasında verdiğiniz bilgilerde sonradan değişiklik yapılamamaktadır.

13. AYNI ADRESTEN BİRDEN FAZLA KİŞİ İÇİN BAŞVURU YAPABİLİR MİYİM?

Aynı adresten istediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

14. WEB SİTESİ ve MOBİL UYGULAMA KATILIMLARIM BİRLİKTE Mİ DEĞERLENDİRİLİYOR?

Kampanyada her şifre yalnızca 1 kez kullanılabilir, mükerrer katılımlar elenecektir ve aynı şifre ile ilk gelen katılım kabul edilecektir.

15. KAMPANYAYA KİMLER KATILAMAZ?

Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé ve grup şirketleri, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Kaizen Tasarım ve Teknoloji Anonim Şirketi çalışanları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.

16. ŞİFRELİ KAMPANYA ÜRÜNÜNÜ SATIŞ NOKTALARINDA BULAMIYORUM. NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

0800 211 02 18 numaralı ücretsiz tüketici çağrı merkezimizi arayarak promosyonlu ürün bulamadığınız semti bildirebilirsiniz. Çevrenizdeki diğer noktalarda ürünleri aramaya devam edebilirsiniz.

17. BU KAMPANYA YASAL BİR KAMPANYA MIDIR?

Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (“MPİ”) 25.08.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-42793 sayılı izni ile yasal ve mevzuata uygun olarak düzenlenmektedir.

18. ÇEKİLİŞLER NEREDE VE NE ZAMAN YAPILACAK?

Çekilişler 2 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 25.06.2024 ve 28.08.2024 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

19. ÇEKİLİŞLERİN SONUCUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Kazanan talihliler 2 dönem için ayrı ayrı ve sırayla 01.07.2024 ve 03.09.2024 tarihlerinde Takvim Gazetesi’ndeve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde yayınlanacaktır. Ayrıca asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek aksaklıklardan Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

20. İKRAMİYEYİ KAZANIRSAM HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU?

Çekiliş sonucu tescile bağlı ikramiye kazanılması durumunda, kazanılan ikramiyenin ÖTV ve KDV dışında kalan tüm vergi ve harcamaları (veraset ve intikal vergisi ile noter hibe devri işlemleri, MTV, trafik sigortası, ruhsat-plaka vb. işlemler) talihliye aittir. Söz konusu işlemlerle ilgili tutar, çekiliş sonrasında belirlenebilmekte ve talihliler ile paylaşılmaktadır.

21. KAZANDIĞIM İKRAMİYENİN YERİNE PARASINI ALABİLİR MİYİM VEYA HAKKIMI BAŞKASINA DEVREDEBİLİR MİYİM?

Hayır, kazanılan ikramiye başkasına devredilemez ve nakde çevrilemez.

22. İKRAMİYEYİ ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKENLER NELERDİR?

1. kampanya dönemi için asil talihliler 16.07.2024, yedek talihliler ise 31.07.2024 tarihine kadar; 2. kampanya dönemi için ise asil talihliler 18.09.2024, yedek talihliler ise 03.10.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli açma halkası görseli ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

23. İKRAMİYEMİ BENİM ADIMA BAŞKA BİR KİŞİ TESLİM ALABİLİR Mİ?

İkramiye teslimi kimlik ibrazıyla yapılmaktadır. Araçların ruhsatları talihliler adına çıkartılacaktır. Ruhsat işlemleri tamamlandıktan sonra ikramiye tesliminde talihlinin kendisi veya yasal vekili ikramiyeyi teslim alabilir.

24. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞIYIM ANCAK YURTDIŞINDA YAŞIYORUM. KAMPANYAYA KATILABİLİR MİYİM?

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

25. YABANCI UYRUKLUYUM ANCAK TÜRKİYE’DE YAŞIYORUM. KAMPANYAYA KATILABİLİR MİYİM?

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Tescile bağlı ikramiye kazanmanız durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazınız zorunlu olacaktır.

26. KAMPANYA ve DETAYLARI HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK ve GÖRÜŞLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM. NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ?

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Nestle Tüketici Danışma Hattı’ndan (0800 211 02 18) öğrenebilirsiniz.

27.KAYIT OLMADAN ÖNCE WEBSİTESİNDEN veya MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN GÖNDERDİĞİM KODLAR KAYIT OLDUKTAN SONRA GEÇERLİ SAYILACAK MI?

Evet sayılacak. Web sitesinden gönderdiğiniz her kod otomatik olarak mobil uygulamaya aktarılacak ve kayıt olmadan önce göndermiş olduğunuz kodlar kayıt olunduktan sonra mobil uygulama hesabınıza otomatik olarak kaydedilecek. Kayıt esnasında aynı telefon numarasına ait kayıtların bir araya getirilebilir olduğu için kaydın katılım yapılan telefon numarası ile yapılması gerekmektedir.

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Nescafé Xpress Promosyon Kampanyası
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2024, 07:57:45 »
50 tane vanilya ve black roast 19,50 TL'den aldık migros tan. migros depo ya çok yakın migros jet e 4 kasa vanilyalı 24 lü toplam 96 tane  getir dedim kampanyalı mı gelir bilemem dedi .eski dönemdi, geçen uğradım sana 2 kasa getirttim dedi şimdi olmuş 21,50 tl. yaramaz.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2024, 08:05:47 Gönderen: baldandatlu »

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2024, 10:10:12 »
Geçen yılki kampanyaya çok katılım yaptım ama 1 katılım yapana bile çıktı bize çıkmadı o yüzden bu yıl sembolik birkaç katılım yapar bırakırım bundan sonraki bütün kampanyalara aynı stratejiyi uygulayacam, misal nutella dünya katılım yaptım çoluk çocuk nutella seviyor diye instagram da yorumlara baktım bir kaç katılım yapanlar kazanmış o yüzden artık katılımları abartmayacam

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2024, 14:38:55 »
bende katılmamda asitli değil diye ailece bunları tüketiyoruz. yazın bizde bunları zaten 24lü 24lü alıyoruz. benzinlikçilerde 45-50 tl , yerellerde 25-29 tl. migrosta 19,50 tl iken yapıştırdım geçtim.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2024, 17:29:01 »
Zaman da çok uzun Eskide en fazla 30 günlük kampanya 3ay nedir

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2024, 21:28:09 »
Bunlar ilkten motosiklet falan vermisti galiba pandemide baktilarki güzel satiyorlar kahveleri de artik yurtdisindan gelmiyor gonen sute yurticinde yaptiriyorlarmis. Obsesso benzinlikleri falan güzel ele geçirdi bazı marketlerde bakiyorum obsesso nescafe xpress e yer bile bırakmiyor muhtemel mudurlere avanta atiyorlarsa xpress giremiyor.

500 ml olarak dusunurseniz biradan daha pahali birada alkol vergisi var bu gidadir o nedenle güzel kazancli para birakir

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2024, 21:31:27 »
görselli ürün çıktımı acaba
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2024, 21:42:34 »
Ustte kirmizi serit var kutuda dikey mini cooper resmi var. 2 mini cooper yazıyor carfur migros benzinlikler her yerde var migros 19,50 ye satmadan once bile vardi ben migros indirimiyle 50 tane aldim kart puanlari moneyleri sifirladim.  Gecen yıl bim her mağazaya 2 tane 24 luk vanilyali atmisti fiyati da toptandan bile asagi cekmisti o indirimler zaten millet kapis kapis aldı sicaklarda. Part time çalıştığım fabrikada mudur bile kari koca ikimiz de katiliyoruz demişti mercedes c200 amg arabaya binerken.

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2024, 19:24:37 »
Migros 35,5 tl yaptı a101 de kahvesi az karamelli satilmayan tenekede muazzam indirim var galiba her mağazaya bir koli 24 lu atmislar Güngören bayrampasada aldın aldinda

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2024, 13:33:45 »
Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından MPİ’nin 25.08.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-42793 sayılı izni ile 01.03.2024(00:01)-15.08.2024(23:59) tarihleri arasında 2 dönem olarak(1.Dönem:01.03.2024-14.06.2024 ve 2.Dönem:15.06.2024-15.08.2024) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Nescafé Xpress Original, Nescafé Xpress Vanilya, Nescafé Xpress Choco, Nescafé Xpress Karamel, Nescafé Xpress Black Roast, Nescafé Xpress Latte Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Americano Şeker İlavesiz, Nescafé Xpress Coconatte ürünlerinden herhangi birinden satın alıp ürünlerin açma halkasının altında yer alan özgün katılım şifresini NE’APP (ücretsiz) uygulamasındaki veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki forma ad-soyad, adres, e-mail ve telefon numarası bilgilerini eksiksiz girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. NE’APP uygulaması ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. 2 dönem boyunca her dönem için 1 kişi Mini Cooper 5 Kapı Signature 2023 Model Otomobil (birim değeri: ₺1.564.102,00), 50 kişi Apple Watch 8 41 mm (birim değeri: ₺13.728,00) ve 100 kişi Airpods Pro 2. Nesil (birim değeri: ₺7.829,00) ikramiyesi kazanacaktır. Çekilişler 2 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 25.06.2024 ve 28.08.2024 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 2 dönem için ayrı ayrı ve sırayla 01.07.2024 ve 03.09.2024 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé ve U2 sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli açma halkası görseli ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mailine, 0212 2174121 nolu faksa ya da U2’nin adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün açma halkası ibrazı zorunludur. Şifreli açma halkasının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bu çekilişe; Nestlé ve Grup şirketleri, U2, Dentsu Turkey Medya Hiz. Ltd. ŞTİ., Kaizen Tasarım ve Teknoloji A.Ş. ve U2 çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımcıların kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ‘deki kapsamında kampanya süresince kaydedilecek ve ilgili iş ortakları ile paylaşılacaktır. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (08002110218) öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.