Gönderen Konu: Eti Popkek 1. Dönem Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 830 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Eti Popkek 1. Dönem Çekiliş Sonuçları
« : 19 Ocak 2024, 07:30:27 »

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2024, 08:55:55 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: Eti Topkek 1. Dönem Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2024, 08:15:14 »
Eti Popkek değil mi?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2024, 08:46:48 »
Araplara çıkıyor ruslara çıkıyor dahada katılmam bıktık yani kampanyacilik bitti 10 sene önce forumumuz daha renkliydi daha şevk vardı herkes iyi kötü Bi şeyler alıyordu facebookta uygulama oyun gibi şeyler olurdu hediye çekleri sinema biletleri Bi şeyler çıkardı artık bitti ya forumun üstüne ölü toprağı serpilmiş o ruh motivasyon kayboldu eleştiri yapmaktan bıktık çekiliş katılımları çok fazla instagram da bile powerbank veriyor ödül 1 tanecik 50 bin kişi katılmış 1 koli makarna cekilisi 50 100 binler ben utanıyorum katılmaya eş geçiyorum

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2024, 08:56:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Eti Popkek değil mi?

Doğru düzelttim

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2024, 09:01:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Araplara çıkıyor ruslara çıkıyor dahada katılmam bıktık yani kampanyacilik bitti 10 sene önce forumumuz daha renkliydi daha şevk vardı herkes iyi kötü Bi şeyler alıyordu facebookta uygulama oyun gibi şeyler olurdu hediye çekleri sinema biletleri Bi şeyler çıkardı artık bitti ya forumun üstüne ölü toprağı serpilmiş o ruh motivasyon kayboldu eleştiri yapmaktan bıktık çekiliş katılımları çok fazla instagram da bile powerbank veriyor ödül 1 tanecik 50 bin kişi katılmış 1 koli makarna cekilisi 50 100 binler ben utanıyorum katılmaya eş geçiyorum
eski çamlar bardak oldu hocam. bak eskiden topkekti popkek olmuş. eskiden müzik listeleri vardı ismi pop10'du top10 oldu. bunlar en basit örnekler  :)