Gönderen Konu: Getir  (Okunma sayısı 2053 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
Getir
« : 08 Aralık 2023, 11:20:22 »
Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 05.12.2023 tarihli ve E-58259698-255.01.02-48204 sayılı izni ile 08.12.2023 (Saat:09:00)- 08.01.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra Getir, GetirBüyük, GetirYemek, GetirÇarşı veya GetirSu üzerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) yaptıkları alışverişin ödemesi esnasında Getir iPhone kampanyasını seçerek, kampanyaya katılım onayı verip siparişini tamamlayanlar çekilişe katılacaktır. Ad-soyad, telefon no bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 100 kişi Apple iPhone 15 128 GB (birim değeri: ₺49.999) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 26.01.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 1.02.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Getir Perakende Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 16.02.2024, yedek talihliler ise 2.03.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kampanya Getir, GetirBüyük, GetirYemek, GetirÇarşı veya GetirSu siparişlerinde geçerlidir. Kampanyaya sadece Getir uygulaması üzerinden online ödeme ile yapılan alışverişler dahildir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında verdiği siparişi iptal ya da iade edenlerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Kampanyadan faydalanabilmek için Minimum Sepet tutarı koşulunu sağlamanız gerekmektedir.

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Getir
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2023, 15:27:12 »
100 iphone aha da kampanya budur işte

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2023, 20:18:16 »
uzun zamandır kayda değer bir kampanya. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin beğendirmiyor forum bu arada teşekkürler paylaşım için
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2023, 20:20:27 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2023, 22:05:20 »
Güzel kampanya ama katılım kuvvetli muhtemel milyonları bulacak gibi

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2023, 19:05:36 »
Yılbaşı da var hediye çok katilim çok

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2023, 22:22:08 »
 bu getirden hiç bir şey anlamadım.siparişi sepete ekliyorsun .sepete onay veriyorsun fiyat çıkıyor karşına ama sipariş veri tıkladığın zaman 15-20 lira fazladan fiyat yansıtıyor.

ücretsiz teslimat şartlarını karşıladığım halde.zaten sipariş detayında ücretsiz teslimat adı altında düşen rakamı gösteriyor ama o ekledikleri 15-20 lira sipariş tutarında ödeme kısmında yazmıyor. nedir bu fazladan ödeme çözemedim
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2024, 20:30:27 »
Kampanya şartlarında ödemesi esnasında Getir iPhone kampanyasını seçerek, kampanyaya katılım onayı verip siparişini tamamlayanlar çekilişe katılacaktır, diyor bir sipariş verdim ama ne sipariş onayı vardı ne bi'şey sadece kampanya seçip ödeme yaptım aceba sorun bende mi herkes de mi aynı oldu var mı başka katılan?

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2024, 21:57:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya şartlarında ödemesi esnasında Getir iPhone kampanyasını seçerek, kampanyaya katılım onayı verip siparişini tamamlayanlar çekilişe katılacaktır, diyor bir sipariş verdim ama ne sipariş onayı vardı ne bi'şey sadece kampanya seçip ödeme yaptım aceba sorun bende mi herkes de mi aynı oldu var mı başka katılan?

siparişlerim kısmında kampanya bilgisi yazması lazım.orayı kontrol edin.