Gönderen Konu: Opet Monster İçecek Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 2722 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Opet Monster İçecek Çekiliş Kampanyası
« : 18 Ekim 2023, 12:34:19 »
Bu kampanya, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.10.2023 tarih ve E-582596698-255.01.02-44922 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 15.10.2023 (00.01)- 15.12.2023 (23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Opet Ultramarket Mağazaları'ndan tek seferde yapılan 100,00 TL ve üzeri alışveriş içinde Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’ye ait Monster Energy ürününden 1 adet satın alan (her 1 adet Monster Energy için 1 çekiliş hakkı) Opet Kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilerek kampanyaya katılacaklardır. Kampanya sadece Opet Kart aktivasyon sürecini tamamlamış Opet Kart kullanıcıları katılabilir. Opet Kart aktivasyon işlemi için Opet mobil uygulamayı iOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri üyelik işlemlerini tamamlayan ya da mevcutta Opet mobil uygulama kullanıcısı olan tüketiciler çekiliş ile ilgili olarak hazırlanmış kampanya sayfasındaki Çekilişe Katıl butonu ile onay vererek kampanyaya katılım sağlarlar. Onay sonrası yapılacak işlemler kampanya dahil olacaktır. Opet Kart ya da karta bağlı cep telefonu ile yapılmayan (tanıtmasız) işlemlerde çekiliş hakkı kazanılamaz. Cep no, ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Opet kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş; 25.12.2023 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti., Merkez Mah. İzzet Paşa Sk. Ay-Han İş Merkezi N.14 D.29 Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 1 kişi; Yamaha R25 2021 Model Motosiklet (195.696,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.  Çekiliş sonuçları 28.12.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. İkramiyesi talihliden başkası tarafından alınamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.  İkramiye kazanan asil talihlinin 12.01.2024 ve yedek talihlinin 27.01.2024 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve gerekli belgeleri teslim etmeleri gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. 18 yaşından küçükler, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., Opet Petrolcülük A.Ş. ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülük, vergi ve harcamalar talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Opet Kart üyelik işlemleri ve işleyişi için detaylı bilgi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfasındadır. Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir.  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) Bilgi; aydınlatma metni ve yükümlülüklerin devamı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindedir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Opet Monster İçecek Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2023, 12:38:03 »
Yine Monster, yine Umut Çekiliş ve yine katılmayacağım.
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2023, 22:24:51 »
Cocacola tüm düğmelere basıyor ev schweppes cola doldu pepsi kazandirio başlarsa yan bastım. Şifresiz kolalari hayrina yemekhanelere vereyim

Çevrimdışı scsc

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2023, 22:56:25 »
Coca Cola param kart ve schweppes çekilişini U2 düzenliyor, bunu umut çekiliş. Bu firma hakkında halbuki bir çok iddia dolaşıyor. Calve çekilişi konusunda da konuşuldu. Markalar da dikkat etse buna biraz keşke.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2023, 23:11:48 »
Coca Cola param kart ve schweppes çekilişini U2 düzenliyor, bunu umut çekiliş. Bu firma hakkında halbuki bir çok iddia dolaşıyor. Calve çekilişi konusunda da konuşuldu. Markalar da dikkat etse buna biraz keşke.
Buradaki herkes bu çekilişe katılmayacağını ve neden katılmayacağını beyan ederse belki işletmeler de okuyup kendilerini düzeltirler.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2023, 07:33:46 »
piyasada araba motosiklet yok diyorlar Yamaha R25 2021 Model motosiklet veriyorlar burnuma fena pis kokular geliyor bunlar hep israilin amariganın oyunu
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2023, 07:54:45 Gönderen: baldandatlu »

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2023, 14:58:23 »
Bu çekilişe katılan oldu mu arkadaşlar, ürün alırken 100₺ ve üzeri diyor ya şartında 100₺ diğer market ürünleri mi yoksa hepsini bu içecekten yapabiliyor muyuz?

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2023, 08:57:46 »
ben aldım.100 tl içerisinde 1 adet monster olsun yeterli ama 100ü geçsin.katıldığını zaten kağıtta belirtiyor o pembe kağıtta.