Gönderen Konu: Calve Mini Cooper Çekilişi  (Okunma sayısı 9237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Calve Mini Cooper Çekilişi
« : 14 Eylül 2023, 16:43:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 24.07.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-40944 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 01.09.2023 (00.01)- 31.12.2023 (23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Unilever Sanayi Ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait kampanyaya dahil Kırmızı Kapaklı “CALVE” markalı ürünlerden satın alarak, ürün kapak içlerinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren bireysel tüketiciler her şifre için 1 çekiliş hakkı verilerek kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması gibi) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim gibi durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumluluk kabul etmez. Çekiliş; 10.01.2024 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14 D.29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 1 kişiye, Mini Cooper / 1499 / 136 3 Kapı ‘ICONIC” 2023 model otomobil (1.569.636,00 TL) ve 10 kişiye Vespa Primavera 50 2023 model motosiklet (adedi: 120.900,00 TL) ikramiyesi verilecektir. İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş sonuçları 15.01.2024 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Adres bilgileri bulunan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 30.01.2024 ve yedek talihlilerin 14.02.2024 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifrenin bulunduğu ürün ambalaj kapağı ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilecek belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalaj kapağının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalaj kapağının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. İkramiyelerin son teslim tarihi 20.02.2024. Kampanya sadece bireysel tüketicilere yöneliktir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan açma kapağının orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. 18 yaşından küçükler, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları, her türlü şirketler ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. Bilgi; aydınlatma metni ve yükümlülüklerin devamı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindedir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için “Unilever Tüketici Hattı 444 25 19”.

« Son Düzenleme: 16 Eylül 2023, 12:48:40 Gönderen: anvil »

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Calve Mini Cooper Çekilişi
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2023, 18:50:52 »
yeni yıla arabayla girmekte varmış  :D , ürünler ne zaman gelir bakalım bizim buralara

Kırmızı Kapaklı diyor ama görselinde tanıtımı var mı bulmak lazım
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 18:52:12 Gönderen: J3askan »

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2023, 19:12:28 »
Geçenlerde tarihi geçmiş 10'a yakın ketçap mayonez sos attım, hangi çekilişler için almışım hatırlamıyorum bile, cam balkonda dolapta unutmuşum kullanmayı açıkçası, çok kullandığım ürünlerde değil skt de çok olmuyor fazla alalım desek sanırım 3-5 tane Max Katılım olur zaten bu tip araba olan çekilişler de de bir kaç milyondan aşağı katılımda olmuyor, hatta alışveriş sitelerindeki araba çekişleri bilet almak sanki daha mantıklı gibi bilmiyorum da o yüzden yüklenmeye gerek yok herkese bol şans inşallah tek katılım da yapsam bana çıkar 😁, yada forumdan bir arkadaşımıza çıkar diyelim
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 19:14:14 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2023, 21:59:56 »
Benim evdede skt geçmiş tat calve heinz dolmuş.Baya bi yer açıldı.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2023, 22:00:44 »
Geçenlerde umut çekiliş firmasını mı konuşmuştuk arabalar çalışanlara çıktı da çekilişi tekrar etmediler diye, bulamadım. eğer öyleyse katılmayacağım.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2023, 11:58:38 »
BRAVO size ,ASLAN gibi hatırladınız korona zamanıydı. her yerden yorumları sildirdiler MARKETçiler şikayetçi oldu. Doğru söyleyeni internetten kovdulardı.

Çevrimdışı mustivan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2023, 10:41:35 »
Kampanyanın görseli var mı ? Paylaşır mısınız

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2023, 22:45:43 »
Kampanyanın görseli var mı ? Paylaşır mısınız
ben bugün markette kapağı açtım baktım 8 haneli kod yazıyor satın aldım ama şuan erken biraz zaman geçsin öyle yollayayım diyorum üründe kampanya görseli yok kapağı açıp içine bakın varsa kod alın

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2023, 14:08:46 »
Sifreli calve hangi markette buldunuz acaba?

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2023, 16:34:18 »
Ürün ambalajında kampanya ile ilgili görsel varmi