Gönderen Konu: Algida ile Kazan'dan kazandığımız dondurmaları migros'tan alabiliyor muyuz?  (Okunma sayısı 2336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Selamlar,

Algida reklamlarında max çubuklarındaki şifreyi aplikasyona girerek kazandığımız dondurmaları migrostan alabileceğimizi söylüyor.

Bu, aplikasyonda kazandığımız ve ya puanla aldığımız diğer dondurmalar için de geçerli mi sizce? Mesela Magnum alabiliyor muyuz Migros'tan? Özellikle İzmir'de bu dondurmaları veren bakkal bulamıyorum hiç, aplikasyonda görünenlerin haberi dahi yok.

Şimdiden teşekkürler.
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
diğer kazanılan dondurmalara bakınca bakkal falan yazıyorsa yeşil etiketli bakkallara gitmek gerekiyor - son kampanyası migrosta geçerli olanları alabilirsiniz money uygulamadan şifre ile kampanya katıl sekmesinden şifreyi girebilir yada migros da kasiyere şifreyi söyleyebilirsiniz money kartınız ile birlikte önceden alamadığınız dondurmalarınız var ise 444 25 19 arayıp yardım talebi oluşturabilirsiniz sizi en yakın bakkala yönlendirebilirler

Çevrimdışı aerials

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bakkal kampanyası ayrı Migros kampanyası ayrı oluyor.
Bakkaldan alacağın ürünü migrostan alamıyorsun.

Şöyle bir sorun var, yeşil noktalı hiç bir bakkalda dondurma vermiyor. farklı illerde farklı bakkalarda denedim vermiyorlar. Biz bilmiyoruz deyip geçiştiriyolar. Kendi ceplerinden çıkacağını zannediyolar.
Mesela benim girdiğim şifrelerle birikmiş 26 bin puanım var. 10 tane magnum alabilirim ama alamıyorum.

Keşke Algida kampanyayı sadece migrosla yapsa. Money kartına kodu giriyorsun. O ürünü kasadan geçerken kendi otomatik düşüyor. Kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda kalmıyorsun.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Bakkalların suçu yok burada aslında herşeyi biliyorlar ama vermek istemiyorlar, neden çünkü sana verdiği dondurmanın yerine dondurma alıyor ama ekstra bir bedel almıyor bedavaları da bedava soğutmak elektrik parası ödemek istemiyor..

Çevrimdışı aerials

• Yeni Kampanyacı
  • *
Algidaya şikayet maili atmıştım, sonra bölge müdürü beni aradı. Bakkallar ygulamadan verdikleri dondurmadan da kar alıyor, parayla sattığından farkı olmuyor dedi.

Bu tamamen bakkalların işgüzarlağı kusura bakma özür mözür dedi.
Şuradaki şu bakkala git ben tenbihledim o verir dedi. Oraya'da gittim yine vermedi. Aynı cevaplar biz bilmiyoruz, bizim anlaşmamız yok...

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Bir de bakkalların kötü kötü bakışlarına maruz kalıyoruz. Herhalde Algida da bu dondurmaların alınamamasından memnun. İşimizi bilerek kolaylamıyorlar bence.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin