Gönderen Konu: Dalin resim yarışması (21 Nisan)  (Okunma sayısı 183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9910
    • Her Gün Kampanya
Dalin resim yarışması (21 Nisan)
« : 08 Nisan 2021, 05:02:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ocuklar, boyaları sınırlardan taşırmaya hazır mısınız? Serbest konulu dalin resim yarışmasına hemen katılın, birbirinden güzel hediyeleri kaçırmayın!

Seçilecek 300 kişiye Samsung Tablet ve katılımcılardan ilk 5000 kişiye 20 TL hediye çeki #dalinresimyarismasi’nda!

Katılım koşulları:
• yarışma başvurusunun geçerli olabilmesi için yapılan resmin anlaşılabilir ve yeterli görünürlüğe sahip şekilde Instagram üzerinden post olarak paylaşılması,
• paylaşımda; #dalinresimyarismasi hashtag’inin kullanılması, @dalinturkiye hesabının etiketlenmesi ve katılımcının yaş kategorisinin (3-6 yaş veya 7-12 yaş) belirtilmesi,
• @dalinturkiye hesabının takip edilmesi,
• başvuruların görüntülenebilmesi ve başvurunun geçerli olabilmesi için katılımcıların Instagram hesaplarının herkese açık hesap olması gerekmektedir.
• yarışmada tema sınırlaması yoktur, katılımcılar serbest konulu olarak resimlerini paylaşabilirler.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Dalin Türkiye 23 Nisan Resim Yarışması Katılım Koşulları

1.Yarışma 06.04.2021-21.04.2021 tarihleri arasında @dalinturkiye adlı Instagram sayfamızda düzenlenecektir.

2. Yarışmada tema sınırlaması yoktur, katılımcılardan serbest konulu resim paylaşmaları istenecektir. 6 katılımcıdan oluşan özel jürimizin değerlendirmesi sonucunda seçeceği 300 resim sahibi Samsung Tablet, yarışmaya katılan ilk 5000 kişi ise Trendyol ‘da 50 TL üzeri dalin ürünü alışverişlerinde geçerli 20 TL indirim kuponu kazanacaktır; kuponlar yarışmaya başvuru yapan hesaplara tanımlanacaktır/iletilecektir. Ürünlerin geçerli olduğu alışveriş linki, kazanılan kuponlarla birlikte sayfada duyurulacaktır/ilgili kazananlara iletilecekler. Samsung Tablet ödülü kazanan 300 kişi yarışmanın gerçekleşeceği Instagram sayfası üzerinden 23.04.2021 tarihinde yayınlanacaktır ve/veya bu kişilerle ilgili Instagram hesabı üzerinden iletişime geçilecektir.

3. Katılımcılar tarafından gönderilen resimlerin tamamen özgün çalışmalar olması, genel ahlaka aykırı unsurlar içermemesi, herhangi bir 3. Kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal etmemesi, 3. Kişiye ait herhangi bir eser olmaması gerekmektedir. Şirketimizin bu konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır.

4. Yarışmaya katılım ücretsiz olup katılımcılar sadece tek bir resim ile katılım sağlayabilirler.

5. Yarışmaya Aktif Kozmetik çalışanları ve aileleri katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile kendilerine hediye gönderimi yapılamaz.

6. Yarışma 3-6 yaş ve 7-12 yaş aralıkları olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir.

7. Yarışma başvurusunun geçerli olabilmesi için yapılan resmin anlaşılabilir ve yeterli görünürlüğe sahip şekilde Instagram üzerinden post olarak paylaşılması, paylaşımda #dalinresimyarismasi hashtag’inin kullanılması, @dalinturkiye hesabının etiketlenmesi, katılımcının yaş kategorisinin (3-6 yaş veya 7-12 yaş) belirtilmesi ve @dalinturkiye hesabının takip edilmesi gerekmektedir. Başvuruların görüntülenebilmesi ve başvurunun geçerli olabilmesi için de katılımcıların Instagram hesaplarının herkese açık hesap olması gerekmektedir.

Instagram üzerinden paylaşılan resimlerin tüm sorumluluğu katılımcıya aittir. Şirketimizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu resimlerin katılımcı tarafından herkese açık mecra olan @dalinturkiye adlı Instagram hesabından paylaşılmasından sonra resimlerin başkaca kişiler tarafından kullanılması, çoğaltılması, yayılması, paylaşılması vb. olmak üzere üçüncü kişilerce farklı amaçlarla kullanılmasına dair şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

8. Postların paylaşılması, şirketimiz tarafından iletilen/iletilecek linklerin tıklanması katılım koşullarının okunduğu, anlaşıldığı ve katılım koşullarının tamamının kabul edildiği anlamına gelmektedir. Bu nedenle, aksi yönde iddialar için şirketimizin konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır.

9. Aktif Kozmetik, yarışma kurallarını, katılım koşullarını, verilecek ödülleri veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verileceği tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin gerek duyulduğunda Aktif Kozmetik tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

10.Katılımcılara verilecek ödüller @dalinturkiye Instagram sayfasından özel olarak bilgi verilecek şekilde belirli süre ile geçerli olacaktır. Ana ödül (Samsung Tablet) kazanan katılımcılar belirlenen tarihe kadar @dalinturkiye Instagram hesabı tarafından istenen bilgileri sağlamadığı takdirde ödül hakkı yedek katılımcılara geçecek olup ödül hakkını kaybeden katılımcının itiraz hakkı bulunmamaktadır. Aktif Kozmetik, internet kaynaklı sorunlar, düşük bağlantı hızı ve kullanıcının veya diğerlerinin sunucularından kaynaklı virüs, aşırı yüklenme ve benzeri sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2021, 08:56:13 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin