Gönderen Konu: Getir'den Nescafe Xpress Siparişlerinizde Sony Ps5 Kazanma Şansı  (Okunma sayısı 419 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 17Nisan

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 120
  • bUAşkbitmez
Kampanya Detayı:

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.03.2021 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1873 sayılı izni ile 25.03.2021(saat:00.01)-07.04.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Adana, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Sakarya illerinde ve Muğla Bodrum ilçesinde hizmet veren Getir uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle uygulamaya üye olduktan sonra uygulama üzerinden tek seferde 2 adet Nescafé Xpress markalı ürünlerden (her 2 adet için 1 çekiliş hakkı) satın alarak online ödeme yapıp ürünlerin yanında yer alan çekilişe katıl butonuna tıklayarak çekiliş listesinde yer almak için onay verenler çekilişe katılacaklardır.
Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Sony Ps5 Oyun Konsolu (birim değeri: 10.899,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 28.04.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 03.05.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler 18.05.2021, yedek talihliler ise 02.06.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır.
Ürünlerin yanında yer alan “çekilişe katıl” butonuna tıklanması ve çekiliş listesinde yer almak için onay verilmesi zorunludur, onay vermeyenler çekilişe dahil edilmeyeceklerdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
Bu çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.